گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۹ - ۲۳:۱۰


  ترافیک طولانی نتیجه بی احتیاطی راننده کامیون

  نگاه آبیک: دقایقی پیش به دلیل بی احتیاطی راننده کامیون تصادف زنجیره ایی به وقوع پیوست و در نتیجه این تصادف ۹ خودرو سواری  به شدت آسیب دیدند. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک در تصادفی که لحظاتی پیش در حاشیه ابتدایی محدوده شهرستان آبیک سمت سیمان آبیک رخ داد، موجب بوجود آمدن ترافیک سنگینی شد […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: دقایقی پیش به دلیل بی احتیاطی راننده کامیون تصادف زنجیره ایی به وقوع پیوست و در نتیجه این تصادف ۹ خودرو سواری  به شدت آسیب دیدند.

  تصادف رانندگی

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک در تصادفی که لحظاتی پیش در حاشیه ابتدایی محدوده شهرستان آبیک سمت سیمان آبیک رخ داد، موجب بوجود آمدن ترافیک سنگینی شد و عبور و مرور به کندی انجام می گیرد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک مأموران امداد و نجات و پلیس راهنمایی رانندگی به سرعت خود را به محل حادثه رساندند و در گفتگویی که خبرنگار نگاه آبیک با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشت، علت حادثه را بی احتیاطی و عدم راعایت سرعت مجاز توسط راننده کامیون اعلام کرد و گفت: خوشبختانه مرگ و میری در این تصادف زنجیره ایی رخ نداده و بیشتر خسارات مالی بوده است.

  این مسئول در خاتمه از رانندگان خواست تا با رعایت نکات ایمنی سفری خوب همراه با آرامش را برای خود و دیگران بسازند. و در موقع  رانندگی هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند.

  انتهای گزارش/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  دو + 2 =