گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۹ - ۱۸:۳۹


  نماینده مردم آبیک در شورای اسلامی: فتنه کار دشمن است بازیچه دست دشمنان نشوید

  نگاه آبیک: داوود مححدی در خصوص رعایت نکردن خط رمزها توسط دولت گفت: طراح اصلی فتنه کار دشمن است و فتنه گران بازیچه دست دشمنان هستند. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، محمدی نماینده مردم قزوین/آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک با اشاره به سخنان رهبر درباره فتنه […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: داوود مححدی در خصوص رعایت نکردن خط رمزها توسط دولت گفت: طراح اصلی فتنه کار دشمن است و فتنه گران بازیچه دست دشمنان هستند.

  داوود محمدی

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، محمدی نماینده مردم قزوین/آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک با اشاره به سخنان رهبر درباره فتنه و فتنه گران اظهار کرد: ما نباید با پیروی از خط دشمنان فتنه را در ایران اسلامی راه اندازی و ادامه دهیم.

  وی افزود: در چند سال اخیر نهضت های فراوانی در کشورهای مختلف شکل گرفت، اما رهبری تیزبین به عنوان کشتی هدایت نداشتند که آنان را از گرداب تلاطم نجات دهد، به همین دلیل نهضتشان ابتر ماند.

  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وجود نعمت ولایت فقیه سبب حفظ نظام، صدور انقلاب و نیز بیداری اسلامی به تمام کشورها شده و ادامه حیات بدون انقلاب اسلامی برای کشورها مشکل شده است.

  این مسئول عنوان داشت: اگر رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری نبود در این برهه از زمان، شرایط نظام به اینگونه نبود و آتشی که در اکناف و اطراف ایران اسلامی برافروخته شده، دامن ما را هم می گرفت.

  محمدی پیروزی انقلاب اسلامی ایران و نحوه واکنش دنیای کفر واستکبار در ۳۲ سال گذشته را نمونه دیگری از آسیب پذیری مخالفان و معاندان نظام اسلامی و عظمت حرکت ملت ایران برشمردند و افزودند: تشکیل نظام اسلامی در ایران وایستادگی در مقابل قلدرترین حکومت های دنیا، ارائه یک راه نو برمبنای اسلام واقعی بود که این موضوع برای جبهه استکبار و ظلم، تحمل ناپذیر است و علت اصلی مخالفت ها با جمهوری اسلامی ایران نیز همین قضیه است.

  وی با یادآوری کارهای بزرگ و سربلندی های ملت ایران در میدان های مختلف، تأکید کردند: این ملت به برکت موفقیت در امتحان های الهی توانسته است خود را از لحاظ معیارهای معنوی و مادی بالا بکشد که پیشرفت های علمی و فناوری و کار و خدمت رسانی در سراسر کشور نمونه های پیشرفت مادی است. و این ها را مدیون رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

  این مسئول با اشاره به کمک ها و الطاف الهی در تمام این موفقیت ها تأکید کردند: ملت ایران در میدان های گوناگون دست قدرت الهی را دیده و حس کرده است.

  محمدی شکست فتنه سال های گذشته را نمونه ای از الطاف و دست قدرت الهی دانستند و افزودند: با لطف و عنایت خداوند متعال، و رهبری، رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ایی، مردم بیدار و وارد صحنه شدند و توانستند توطئه ای عظیم را خنثی کنند.

  وی خاطرنشان کردند: هنوز ابعاد فتنه  به طور کامل شناخته نشده است و زمینه های زیادی برای تحلیل و تبیین آن وجود دارد زیرا دشمن طراحی و محاسبات دقیقی انجام داده بود.

  این مسئول، عوامل اصلی فتنه سال ۸۸ را طراحان خارجی دانستند و خاطرنشان کردند: کسانی را که مردم به آن ها سران فتنه می‌گویند، در واقع بازیچه طراحان اصلی بودند و دشمن آنها را به وسط صحنه هُِل داده بود که البته آنها نیز باید راه خود را از دشمن جدا می‌کردند که این کار را انجام ندادند و مرتکب گناه شدند، و به این ملت ظلم کردند.

  محمدی افزودند: انسان نباید بازیچه دشمن شود و اگر غفلتی هم کرد ولی در وسط کار متوجه موضوع شد، باید بلافاصله راه خود را تغییر دهد.

  وی در تبیین زوایای فتنه تأکید کردند: عامل اصلی، دیگرانی بودند که طراحی کرده بودند و در طراحی و محاسبات خود به دنبال حذف جمهوری اسلامی و تغییر نظام بودند.

  محمدی در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک گفت: همه آحاد مردم و مسئولان دولتی باید هوشیار باشند و از خط قرمزهایی که به وسیله رهبر فرزانه تعیین شده است؛ عبور نکنند، و به قول هایی که در جلسه تأیید صلاحیت به نمایندگن مردم داده اند، پایبند باشند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 3 = شش