گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۷ - ۱۶:۵۲


  برگزاری راهپیمایی به مناسبت پیروزی مقاومت و مردم غزه

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، به مناسبت پیروزی مقاومت و مردم غزه بر رژیم کودک کش اسرائیل مردم همیشه در صحنه آبیک راهپیمایی از مصلی آبیک تا ابتدای خیابان شریعتی برگزار کردند. این راهپیمایی که بعد از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه، با حضور جمعی از مسئولین شهری فرماندار و امام جمعه شهر آبیک برگزار […]

  Print Friendly

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، به مناسبت پیروزی مقاومت و مردم غزه بر رژیم کودک کش اسرائیل مردم همیشه در صحنه آبیک راهپیمایی از مصلی آبیک تا ابتدای خیابان شریعتی برگزار کردند.

  راهپیمایی1

  این راهپیمایی که بعد از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه، با حضور جمعی از مسئولین شهری فرماندار و امام جمعه شهر آبیک برگزار شد.

  راهپیمایی2

  در حاشیه این راهپیمایی فرماندار آبیک به خبرنگار نگاه آبیک درباره پیروزی مردم غزه و مقاومت و شکست اسرائیل، تصریح کرد: ملت فلسطین که عید فطر را جشن نگرفت، اما حالا عید پیروزی غزه را جشن می‌گیرد.

  راهپیمایی3

  وی خاطر نشان کرد، رژیم صهیونیستی گمان می‌کرد پس از پایان جنگ کسی در غزه از خانه‌اش بیرون نمی آید اما به محض اعلام آتش‌بس و حتی قبل از آن مردم غزه یکپارچه به خیابان‌ها آمده و این پیروزی بزرگ را جشن گرفتند.

  راهپیمایی5

  داداشی تاکید کرد: ارتش اسرائیل نتوانست وارد غزه شود و دستان آنان را در مرز غزه شکسته‌ شد. ساکنان مناطق مرزی نوار غزه درسی فراموش نشدنی به دشمن صهیونیستی دادند.

  راهپیمایی6

  فرماندار شهرستان آبیک اظهار داشت: مقاومت در این جنگ ثابت کرد که تا چه اندازه پیشرفت داشته است و پیروزی در این نبرد هزاران برابر ارزشمندتر از پیروزی در نبرد سجیل در سال ۲۰۱۲ است.

  وی در ادامه گفت: ما در ایران به خود می‌بالیم که حامی و پشتیبان مقاومت و غزه هستیم.

  راهپیمایی7

  خطیب نماز جمعه شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک در مورد پیروزی مردم غزه در برابر رژیم اشغالگر قدس، گفت: اسرائیل به عنوان یک ضلع استکبار جهانی و خون آشام جان و مال و ناموس بشریت به ویژه جهان اسلام نسل کشی را در غزه و سایر بلاد های مسلمین با ابزار های مختلف به راه انداخته است.

  راهپیمایی8

  وی جریان خروشان مقاومت مردم غزه را شکل گرفته و تبلور یافته از فرهنگ مقاومت و ایستادگی در تاریخ انقلاب اسلامی و به ویژه دوران دفاع مقدس دانست و افزود: پیروزی مردم غزه پیروزی ملت های مسلمان و استکبار ستیز دنیا است.

  راهپیمایی9

  حجت الاسلام موسوی، این پیروزی را یک تغییر بزرگ دانست و گفت: مردم فلسطین نشان دادند که بدون سلاح نیز قادر به مقاومت در برابر ظلم و ستم رژیم صهیونیستی هستند و با پیروزی خود در برابر این غاصبان، فرهنگ مقاومت را پررنگ کردند.

  راهپیمایی10

  امام جمعه شهر آبیک با بیان اینکه انعکاس این پیروزی به زودی در کرانه باختری به عنوان انبار مقاومت منعکس خواهد شد، افزود: راهبرد مقاومت و هدف قرار دادن نظریه امنیت ملی رژیم صهیونیستی باعث شد تا ساکنان کرانه باختری هم برای مسلح شدن این منطقه و اتخاذ استراتژی مقاومت تشویق شوند.

  راهپیمایی11

  در این راهپیمایی مردم همیشه در صحنه آبیک، با شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» خشم و نفرت خود را از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ابراز و حمایت خود را از جنبش های مقاومت فلسطینی اعلام کردند.

  راهپیمایی12

  همچنین با شعارهای مرگ بر فتنه و مرگ بر فتنه گر نفرت خود را از فتنه گران اعلام کردند.

  راهپیمایی 4

  به گزارش نگاه آبیک، به این ترتیب بعد از ۵۰ روز جنگ رژیم اشغالگر قدس علیه نوار غزه که سومین جنگ از سال ۲۰۰۷ تاکنون محسوب می شود این رژیم در نهایت به دلیل ایستادگی ملت و مقاومت فلسطینی و پس از انکه متحمل ضربات امنیتی،‌ نظامی و اقتصادی متعددی شد وادار به پذیرش خواسته های مقاومت شد و شرایط گروه های فلسطینی را برای آتش بس پذیرفت. در جریان این جنگ و براساس گزارش های رسمی ۲۱۴۲ نفر از جمله ۷۰۰ کودک شهید و نزدیک به ۱۱ هزار نفر مجروح و معلول شدند.

  در حاشیه این راهپیمایی مردم با دادن شربت و شیرینی و شکلات این پیروزی را جشن گرفتند.

  انتهای گزارش/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 − سه =