گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۵ - ۱۵:۵۶


  تلاش های مربی آبیکی به ثمر رسید

  نگاه آبیک: مربی فرهنگی مرکز شماره یک آبیک خانم  زهرا یکه فلاح در جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی مقام اول را در بخش قطعه ادبی کسب کرد.  به گزارش نگاه آبیک، دبیر جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی اظهار کرد: با اعلام رای داوران، برگزیدگان نهمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی در […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مربی فرهنگی مرکز شماره یک آبیک خانم  زهرا یکه فلاح در جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی مقام اول را در بخش قطعه ادبی کسب کرد.

  جشنواره شعر و ادبیات کودک و نوجوان رضوی

   به گزارش نگاه آبیک، دبیر جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی اظهار کرد: با اعلام رای داوران، برگزیدگان نهمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی در سه مقطع سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، در بخش های شعر، داستان و قطعه ادبی اعلام شدند.

  وی هدف اصلی برگزاری این جشنواره ، گسترش و ترویج فرهنگ منور رضوی در میان کودکان و نوجوانان است.

  این مسئول با اشاره به اهداف دیگر این جشنواره گفت: از اهداف دیگر این جشنواره می توان به تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان در جهت تولید آثار ادبی با موضوع رضوی، شناسایی اعضای مستعد ادبی در راستای فرهنگ رضوی، تقویت نگرش دینی کودکان و نوجوانان با بهره گیری از معارف رضوی اشاره کرد.

  وی با اشاره به  معیارهای این جشنواره برای انتخاب طرح های برتر گفت: آثار باید از تازگی و نگاه نو برخوردار باشند. محدودیتی در انتخاب قالب اشعار وجود نداشته باشد.

  کارگران خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی‌های لازم شرایط مناسبی برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره فراهم شده است.

  مراسم پایانی نهمین جشنواره شعر کودک و نوجوان رضوی از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) ۱۱ شهریور همزمان با دهه کرامت برگزار و طی مراسمی با حضور برخی از برگزیدگان  از ۲۷ اثر برتر این جشنواره تجلیل خواهد شد.  نهمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی با ۱۵۰۰ اثر و مشارکت ۸۰۰ هنرمند برگزار شد.

  به گزارش نگاه آبیک، دهه کرامت از میلاد حضرت معصومه سلام الله علیه تا میلاد حضرت امام رضا علیه السلام می باشد.

  ضمن تبریک به این همکار گرامی، امیدواریم شاهد موفقیت های دیگر ایشان و همه همکاران کانونی باشیم.

  متن ادبی برگزیده ایشان را می توانید در لینک زیر بخوانید:

  http://zorro64.blogfa.com/

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − 1 =