گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۴ - ۱۹:۱۵


  نیویورک تایمز: دستور حمله هوایی به سوریه در سایه نگرانی های شدید اوباما

  نگاه آبیک، روزنامه نیویورک تایمز نوشت: مقام های پنتاگون می‌گویند باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا مجوز پروازهای شناسایی بر فراز سوریه که گام اولیه برای انجام حملات هوایی در آسمان آن کشور به شمار می‌رود را صادر کرده است.  نیویورک‌تایمز: در حالیکه مقامات پنتاگون از مجوز رئیس جمهور اوباما سخن می گویند، اما نگرانی روزافزون […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک، روزنامه نیویورک تایمز نوشت: مقام های پنتاگون می‌گویند باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا مجوز پروازهای شناسایی بر فراز سوریه که گام اولیه برای انجام حملات هوایی در آسمان آن کشور به شمار می‌رود را صادر کرده است.

  اوباما

   نیویورک‌تایمز: در حالیکه مقامات پنتاگون از مجوز رئیس جمهور اوباما سخن می گویند، اما نگرانی روزافزون کاخ سفید از این است که چگونه می‌تواند نیروهای داعش را بدون کمک دولت بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه هدف حمله قرار دهد.

   مقام‌های پنتاگون روز دوشنبه گفتند پنتاگون هواپیماهای شناسایی با سرنشین و بدون سرنشین را به سوریه اعزام کرده است. به گفته آنها، واشنگتن از ترکیبی از هواپیماها از جمله پهپادها و هواپیماهای جاسوسی U2 در این پروازها استفاده کرده است.

   یک مقام دولت آمریکا گفته آقای اوباما این پروازها را در اواخر هفته جاری مجاز کرده است. آنها می‌گویند دولت آمریکا قصد ندارد به دولت بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه درباره این پروازها اطلاع بدهد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 + سه =