گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۲ - ۱۱:۰۹


  نتایج درخشان اعضای مرکز یک آبیک در جشنواره سازهای خلاق

  اولین  جشنواره سازهای خلاق در کانون مرکز استان با حضور اعضای کودک و نوجوان مراکز مختلف استان برگزار شد. اعضایی که با استفاده از سازهایی دست ساز که با مواد دور ریختنی ساخته بودند، در دو بخش تک‌نوازی و گروه‌نوازی شرکت کردند. ۳۸ نفر از این اعضای علاقه مند  در بخش تک‌نوازی و ۵ گروه […]

  Print Friendly

  اولین  جشنواره سازهای خلاق در کانون مرکز استان با حضور اعضای کودک و نوجوان مراکز مختلف استان برگزار شد.

  اعضایی که با استفاده از سازهایی دست ساز که با مواد دور ریختنی ساخته بودند، در دو بخش تک‌نوازی و گروه‌نوازی شرکت کردند. ۳۸ نفر از این اعضای علاقه مند  در بخش تک‌نوازی و ۵ گروه در بخش گروهی شرکت کردند.

   

  هر شرکت کننده پیش از اجرای خود باید در زمینه شیوه ساخت و مواد استفاده شده در ساز خود توضیحی را ارایه می‌کرد که در این میان انتخاب اسامی این سازها از سوی بچه ها جالب و قابل توجه بود.  عنوان هایی  مانند: تندکوب، تن‌کوب، دکمه‌ساز، دکمه‌کوب، ساز تخت‌ها، ساز ترکیبی، ساز بشقابی، قاطی‌ساز، فوتی‌‌ساز، قوطی‌ساز، بطری‌ساز، ساز بادکنکی، ساز کاسه‌ای، دست‌کوبه، سوتی سوتی و … .

   در پایان این برنامه شاد و جذاب،  اعضای مرکز شماره یک آبیک به عنوان گروه برگزیده معرفی شدند و مرد تشویق حضار قرار گرفته بودند. تماشاگرانی که از اجرای منظم و زیبای این گروه لذت برده بودند و آن ها را لایق مقام برگزیده می دانستند.

  جشنواره سازهای خلاق1جشنواره سازهای خلاق2

  گفتنی ست که اعضای این گروه عبارت بودند از : آقایان عباس فلاح زیارانی، نوید معافی، حسین مافی ملکی، محمدحسین رضائی، امیرحسین میرزائی، مهدی فتح الله زاده و خانم زهرا یکه فلاح ، مربی فرهنگی مرکز، مربی راهنمای  این گروه بودند.

   جشنواره سازهای خلاق از ابتدا تا پایان به روایت عکس…

   

  جشنواره سازهای خلاق

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 4 = سی شش