گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۱ - ۱۸:۳۴


  ویزیت رایگان بیماران در مطب پزشکان آبیکی

  نگاه آبیک: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک به مناسبت روز پزشک از آغاز اجرای طرح ویزیت رایگان و ارائه ویزیت رایگان  خانه‌های داوطلب جمعیت هلال احمر آبیکی به مدت سه روز برای نخستین بار در کشور خبر داد. روح الله چگینی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک در گفتگویی اختصاصی به مناسبت روز پزشک به […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک به مناسبت روز پزشک از آغاز اجرای طرح ویزیت رایگان و ارائه ویزیت رایگان  خانه‌های داوطلب جمعیت هلال احمر آبیکی به مدت سه روز برای نخستین بار در کشور خبر داد.

  ویزیت رایگان

  روح الله چگینی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک در گفتگویی اختصاصی به مناسبت روز پزشک به خبرنگار نگاه آبیک گفت: این جمعیت در راستای اهداف بشردوستانه خود و به مناسبت روز پزشک یک دوره ویزیت رایگان پزشکی به همراه ارائه دارویی در  شهرستان آبیک برگزار می شود.

  هلال احمر آبیک

  روح ا… چگینی از آغاز اجرای طرح ویزیت رایگان برای نخستین بار در کشور خبر داد و اظهار داشت: زمان اجرای این طرح از امروز شنبه اول شهریور، به مناسبت روز پزشک به مدت سه روز است، که برای اجرای این طرح تاکنون قریب به ۱۱۰۰ پزشک داوطلب جمعیت اعلام آمادگی کردند. پزشکان و مأموران هلال احمر آبیک نیز آمادگی خود را برای اجرای این طرح اعلام کردند.

  رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر آبیک، با اشاره به اینکه برخی پزشکان این طرح را در مطب شخصی خود نیز اجرا می‌کنند ، بیان کرد: چادرهایی در این خصوص برپا نخواهد شد.

  هلال احمر آبیک

  چگینی با اشاره به نیازسنجی مناطق مختلف شهستان برای انجام ویزیت بیماران، گفت: بر اساس آنچه بررسی کرده‌ایم، درخواست بیماران به ترتیب پزشک عمومی، پوست و قلب است.

  رئیس سازمان داوطلبان آبیک، خاطرنشان کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود و تلاش خواهیم کرد هر ساله تداوم داشته و در تقویم به عنوان روز ملی ویزیت رایگان برای تمام پزشکان ثبت شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − یک = 2