گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۶/۱ - ۱۶:۰۶


  ارتش رژیم صهیونیستی سه مسجد در نوار غزه را تخریب کرد

  نگاه آبیک: جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز(شنبه) سه مسجد را در نوار غزه تخریب کردند. به گزارش نگاه آبیک به نقل از شبکه خبری المیادین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) سه مسجد را در نوار غزه تخریب کردند، این درحالی است که که این حملات پیشتر در ناحیه الزیتون موجب تخریب ۹ منزل شده است. از […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز(شنبه) سه مسجد را در نوار غزه تخریب کردند.

  غزه - مسجد

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از شبکه خبری المیادین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) سه مسجد را در نوار غزه تخریب کردند، این درحالی است که که این حملات پیشتر در ناحیه الزیتون موجب تخریب ۹ منزل شده است.
  از سوی دیگر اویخای ادرعی سخنگوی رسمی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که جنبش حماس از این مساجد به عنوان مرکزی برای تجمع و فرماندهی عملیات خود استفاده می‌کرده است.

  رسانه‌های صهیونیستی، سرباز ارتش اسرائیل که روز گذشته بر اثر اصابت موشک مقاومت به شهرک اسدود به شدیت زخمی شده بود امروز مُرد.

  از زمان شروع حمله اسرائیل به نوار غزه بنا بر آمارهایی که این رژیم اعلام کرده است ۶۴ نظامی این رژیم کشته شده‌اند این در حالی است که القسام شاخه نظامی حماس این آمار را بیش از ۱۶۰ تن اعلام کرده است.

  اسرائیل از روز سه شنبه ۱۷ تیرماه به نوار غزه حمله کرد و تاکنون بیش از ۲۰۹۵ فلسطینی را شهید و بیش از ۱۰۵۰۰ تن دیگر را زخمی کرده است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت + = 11