گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۲


  هدیه تامین اجتماعی به زوج‌های جوان

  نگاه آبیک: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی، گفت: هدیه ازدواج از طرف این سازمان به زوج‌های جوان یک ساعت پس از درخواست آنها قابل وصول است. به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، محمدحسن زدا اظهار داشت: زوجین واجد شرایط می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای تقاضای هدیه ازدواج به […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی، گفت: هدیه ازدواج از طرف این سازمان به زوج‌های جوان یک ساعت پس از درخواست آنها قابل وصول است.

  هدیه تامین اجتماعی به زوج‌های جوان

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، محمدحسن زدا اظهار داشت: زوجین واجد شرایط می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای تقاضای هدیه ازدواج به شعبه‌ تامین اجتماعی که بیمه آنها از آن شعبه لحاظ می‌شود، نسبت به تقاضای خود اقدام کنند و نهایتاً یک ساعت بعد مبلغ هدیه را دریافت کنند.

  وی در خصوص شرایط دریافت هدیه ازدواج از سازمان تامین اجتماعی گفت: متقاضیان باید بیمه‌شده اصلی باشند، قبل از تاریخ ازدواج ۷۲۰ روز سابقه بیمه داشته باشند، ازدواج فرد برای بار نخست بوده و به صورت رسمی ثبت شده باشد.

  معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی، افزود: مبلغ هدیه ازدواج به میزان آخرین حقوقی است که بر اساس لیست بیمه به فرد تعلق می‌گیرد و این مبلغ می‌تواند از ۶۰۰ هزار تا ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان باشد. وی در پایان گفت: اصل سند ازدواج برای تقاضا الزامی است.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 + دو =