گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ - ۱۹:۲۹


  صهیونیست‌ها دختر یک و نیم ساله و همسر فرمانده کل گردان‌های القسام را به شهادت رساندند(عکس)

  نگاه آبیک: شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: صهیونیست ها همسر و دختر یک و نیم ساله فرمانده کل گردان های قسام را به شهادت رساندند. به گزارش نگاه آبیک به نقل از باشگاه خبرنگاران، “احمد غانم” خبرنگار شبکه تلویزیونی المیادین در گفتگو با این شبکه تلویزیونی گفت: موسی ابومرزوق نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از شهادت […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: صهیونیست ها همسر و دختر یک و نیم ساله فرمانده کل گردان های قسام را به شهادت رساندند.

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از باشگاه خبرنگاران، “احمد غانم” خبرنگار شبکه تلویزیونی المیادین در گفتگو با این شبکه تلویزیونی گفت: موسی ابومرزوق نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از شهادت همسر و دختر “محمد الضیف” از فرماندهان ارشد حماس خبر داد. الضیف فرمانده کل و رئیس ستاد نیروهای جنبش حماس در غزه است.
  دختر محمد الضیف که در حمله صهیونیست ها به شهادت رسید تنها یک سال و نیم داشت. این افراد در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به خانه ای مسکونی متعلق به خانواده الدلو در شمال غزه به شهادت رسیدند. در این حمله علاوه بر همسر و دختر محمد الضیف یک زن دیگر نیز به شهادت رسید.
  خبرنگار المیادین افزود: ما هنگام حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به این خانه در کنار پنجره دفتر شبکه تلویزیونی المیادین ایستاده بودیم و با چشمان خود دیدیدم که صهیونیست ها برای ویران کردن این خانه به یکی دو موشک اکتفا نکردند بلکه خانه مزبور را با پنج موشک هدف قرار دادند. ما از اینکه این همه موشک فقط به یک منطقه شلیک شد تعجب کردیم. در ابتدا خبرها حاکی از آن بود که  جنگنده های رژیم صهیونیستی ساختمان رادیو الاقصی را هدف قرار داده اند اما بعدا مشخص شد صهیونیست ها خانه محمد الضیف (خانه خانواده الدلو) را هدف قرار داده اند.
  پس از حمله شدید هواپیماهای اسرائیلی به این خانه نیروهای امداد و دفاع مدنی فلسطینی برای یاری  آسیب دیدگان اقدام کردند و جسد سه شهید از زیر آوار بیرون آورده شد.
  جنبش حماس خبری درباره اینکه آیا محمد الضیف نیز هنگام حمله در این خانه بوده است یا نه منتشر نکرده است اما خبرگزاری رویترز از نجات یافتن محمد الضیف فرمانده کل گردان های قسام خبر داده است.
  صهیونیست با حمله به یک آمبولانس نیز دو امدادگر را زخمی کردند. اسرائیل همچنین یک مکان متعلق به گردان های قسام را در شمال غزه هدف قرار داد.
  جنگنده های رژیم صهیونیستی زمین های خالی را در مناطق شرقی نوار غزه و منطقه قراره در شرق خان یونس هدف قرار دادند.
  توپخانه اسرائیل نیز گلوله باران غزه را از سر گرفته و جبل الریس در شرق غزه را هدف قرار داده است. جنگنده های رژیم صهیونیستی پس از حمله به خانه محمد الضیف سه خانه دیگر را نیز بمباران کردند.
  احمد غانم در ادامه افزود: نیروهای مقاومت فلسطین نیز از حمله به مناطق مختلف فلسطین اشغالی خبر داد. گردان های قسام، تل آویو، گوش دان، اشکول، نتیفوت و فرودگاه بن گوریون را هدف قرار داد. گردان های ناصر صلاح الدین مسئولیت شلیک موشک به سوی شهرک های اطراف نوار غزه را به عهده گرفت.
  گردان های قسام با صدور بیانیه ای اعلام کرد شلیک این موشک ها پاسخی است به کشتاری که صهیونیست در حمله به خانه محمد الضیف به راه انداختند.
  موسی ابومرزوق در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت ای بسا اقدام هیئت مذاکره کننده اسرائیلی در ترک ناگهانی قاهره و بازگشت به اسرائیل بدون هرگونه هشداری آن هم با وجود آنکه پیشرفت قابل ملاحظه ای در مذاکرات ایجاد شده بود برای این بوده است که آن ها بتواند یکی از اعضای برجسته گردان های قسام را هدف قرار دهند.
  انتهای پیام/
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت + = 8