گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۵


  پزشکیان: استیضاح وزیر علوم کاملا سیاسی است

  نگاه آبیک:«مسعود پزشکیان» نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی نمایندگان اختیارات «رضا فرجی دانا» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را زیر سوال می برند، قطعا این استیضاح کاملا سیاسی است. به گزارش نگاه آبیک به نقل از ایسنا، این نماینده اصلاح طلب مجلس نهم روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا با […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک:«مسعود پزشکیان» نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی نمایندگان اختیارات «رضا فرجی دانا» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را زیر سوال می برند، قطعا این استیضاح کاملا سیاسی است.

  پزشکیان استیضاح وزیر علوم کاملا سیاسی است

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از ایسنا، این نماینده اصلاح طلب مجلس نهم روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا با درست ندانستن استیضاح وزیر علوم اظهار داشت: اینکه بیاییم و قضاوت کنیم، افرادی که وزیر در مدیریت های وزارتخانه بکار گرفته، خلاف است، به هیچ عنوان در حیطه وظایف نمایندگان مجلس نیست زیرا وزیر اختیار دارد و می تواند فردی را در مسندی بگذارد و یا بردارد.

  وی تاکید کرد: استیضاح یعنی یک افتضاحی در وزارتخانه ای رخ داده که بعد این وزیر را استیضاح می کنند، ولی اکنون هیچ افتضاحی در وزارت علوم رخ نداده است و این رفتار نمایندگان مجلس به هیچ عنوان نسبت به وزارت علوم منصفانه نیست.

  قرار است جلسه استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز برگزار شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − هفت = 2