گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
  • آرشیو اخبار

  • ۱۳۹۳/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۹


    واکنش قالیباف درباره کشته شدن یک دستفروش در تهران

    نگاه آبیک: محمدباقر قالیباف، شهردار تهران درباره ماجرای کشته شدن یک دستفروش در شرق تهران در جمع خبرنگاران گفت: هر کسی که مقصر باشد برخوردهای لازم با او انجام خواهد شد. به گزارش نگاه آبیک به نقل از ایسنا؛ پیشتر در خبرها آمده بود که در پی درگیری ماموران سد معبر شهرداری منطقه چهار تهران […]

    Print Friendly

    نگاه آبیک: محمدباقر قالیباف، شهردار تهران درباره ماجرای کشته شدن یک دستفروش در شرق تهران در جمع خبرنگاران گفت: هر کسی که مقصر باشد برخوردهای لازم با او انجام خواهد شد.

    قالیباف

    به گزارش نگاه آبیک به نقل از ایسنا؛ پیشتر در خبرها آمده بود که در پی درگیری ماموران سد معبر شهرداری منطقه چهار تهران با یکی از کارگران، وی به دلیل شدت آسیب‌های وارده بخاطر اصابت پنجه بوکس بعد از یک هفته بستری بودن، جان باخته است . در همین زمینه شهردار منطقه ۴ تهران نیز گفته بود این موضوع ارتباطی به شهرداری ندارد و درگیری صورت‌گرفته بین یک کارگر با عوامل پیمانکار این منطقه بوده است.

     محمدباقر قالیباف که در حاشیه جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی سخن می‌گفت، با بیان اینکه قوه قضاییه در حال بررسی این موضوع است، اظهار کرد: صلاحیت رسیدگی به این موضوع در اختیار قوه قضاییه است.

     شهردار تهران در ادامه با بیان اینکه « سابقه بروز چنین درگیری‌هایی را داشته‌ایم» تصریح کرد: همیشه این مشکل بوده و در برخی موارد هم ماموران شهرداری در سال‌های گذشته در این درگیری‌ها نقص عضو شده‌اند.

     وی در پاسخ به سوالی درباره چگونگی برخورد با مقصر این قضیه هم گفت: مراجع قضایی باید به این قضیه رسیدگی کنند و در صلاحیت آن‌هاست که بگویند چه کسی مقصر است، در عین حال هر کسی که مقصر باشد برخوردهای لازم با او انجام خواهد شد.

    شهردار تهران در ادامه درباره طرح برخورد با دلالان میوه و تره‌بار در شهر تهران و احتمال ادامه این برخورد با دلالان صنوف دیگر تصریح کرد:‌ ما در مورد همه صنوف مسئولیت نداریم اما سازمان میادین و تره‌بار در اختیار ماست. این کار از اولویت‌های ماست و آن را پیش می‌بریم. رسالت ما بوده که بتوانیم عرضه این محصولات را با قیمت کمتر و کیفیت بهتر انجام دهیم.

    قالیباف با بیان اینکه برنامه‌های خوبی را در سازمان میادین میوه و تره‌بار پیگیری می‌کنیم، افزود: امیدواریم وضعیت ما در سال آینده بسیار بهتر از حال حاضر از نظر کیفیت و قیمت باشد.

    انتهای پیام/

    Print Friendly

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


    شش + 9 =