گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۹


  دستگیری هکر ۱۱۰۰ حساب بانکی

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از ایسنا، سرگرد سهیل خاکشور افزود: در پی وقوع یک فقره پرونده کلاهبرداری اینترنتی از شهروندان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس فتای استان خراسان‌شمالی قرار گرفت. وی بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد که کلاهبردار یا کلاهبرداران به صورت ماهرانه با نفوذ به ۱۱۰۰ حساب بانکی شهروندان، اقدام به […]

  Print Friendly

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از ایسنا، سرگرد سهیل خاکشور افزود: در پی وقوع یک فقره پرونده کلاهبرداری اینترنتی از شهروندان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس فتای استان خراسان‌شمالی قرار گرفت.

  دستگیر هکر

  وی بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد که کلاهبردار یا کلاهبرداران به صورت ماهرانه با نفوذ به ۱۱۰۰ حساب بانکی شهروندان، اقدام به سرقت وجه از طریق شارژ تلفن‌همراه کرده‌اند که با توجه به حساسیت موضوع و تعداد شاکیان در استان‌های مختلف کشور، موضوع به صورت ویژه توسط این پلیس پیگیری شد.

  رییس پلیس فتای خراسان‌ شمالی تصریح‌ کرد: با تحقیقات تکمیلی و فشرده مأموران، فردی در یکی از استان‌های غربی کشور شناسایی و پس از چند روز تعقیب و مراقبت پلیسی، در یک عملیات غافلگیرانه حین فروش کارت شارژ دستگیر و برای تحقیق و سیر مراحل قانونی پرونده به این استان منتقل شد.

  خاکشور در ادامه اظهارکرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر بزه انتسابی خود شد، بنابراین با ارائه مستندات کافی توسط پلیس، متهم از نفوذ به بیش از ۱۱۰۰ حساب بانکی شهروندان و سرقت بیش از ۹۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد.

  وی خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 − = پنج