گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۲


  محمدی: من جزء امضا کنندگان استیضاح وزیر علوم و وزیر نیرو نبودم

  داوود محمدی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک گفت: من جزء پنجاه و یک نفر امضاء کننده این استیضاح نبودم. نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: از همان ابتدای کار دولت روحانی که قرار بود برای وزارت علوم، وزیری انتخاب شود حاشیه های زیادی بر سر انتخاب وزیرعلوم ایجاد شد، از […]

  Print Friendly

  داوود محمدی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک گفت: من جزء پنجاه و یک نفر امضاء کننده این استیضاح نبودم.

  داوود محمدی

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: از همان ابتدای کار دولت روحانی که قرار بود برای وزارت علوم، وزیری انتخاب شود حاشیه های زیادی بر سر انتخاب وزیرعلوم ایجاد شد، از انتخاب توفیقی برای سرپرستی تا معرفی میلی منفرد و در نهایت سکانداری فرجی دانا بر وزارت علوم. اما اکنون این سؤال برای همه مردم ایجاد خواهد شد مگر در چندماهه وزارت فرجی دانا چه بر سر وزارت علوم آمده که برخی از نمایندگان تقریبا از ابتدای کار وزارت تاکنون حتی یک روز از صحبت علیه وزارت علوم دست برنداشته و امروز چاره کار را در استیضاح می بینند.

  وی ادامه داد: به جرأت می توان گفت در دولت احمدی نژاد کمترین حاشیه برای وزارت علوم ایجاد شده، اما در دولت روحانی بیش ترین حاشیه ها متعلق به این وزارت است.

  محمدی گفت: آنچه درشرایط فعلی برای ما دلواپس و لرزش ایجاد کند نه متلک های سیاسی، بلکه سفره های کوچک شده مردم است باید سمت و سوی نگران مردم ما به جوانان دکترا گرفته بیکار باشد؟

  وی در ادامه تصریح کرد: همه ما دلواپس دستاوردهای انقلاب هستیم، اما مردم می خواهند دلواپس دغدغه های آن ها و بیکاری جوانان که جبران خسران سال های گذشته است، نیز باشیم.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک مجلس را عصاره فضایل ملت قلمداد کرد و افزود: مجلس خانه احزاب سیاسی نیست که در آن کشمکش های جناحی را دنبال کنیم. ملت به ما امید بستنه اند تا گوشه ای از مشکلات شان را حل کنیم و یاورشان باشیم.

  محمدی گفت: در شزایطی که نیاز به آرامش سیاسی داریم با توجه به صحبت های رهبر معظم انقلاب اسلامی ها که باید جو سیاسی را جوی آرام کنیم.

  این نماینده مردم آبیک، قزوین و البرز گفت: حمایت مقام معظم رهبری از دولت و تاکید ایشان بر همکاری مجلس و دولت برای همه ما باید به معنی تلاش به معنای بازگرداندن آرامش روانی و اقتصادی به جامعه و خانواده های ایرانی باشد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک درباره استیضاح وزیر نیرو و با اشاره به مشکل بی‌ آبی در استان قزوین به خبرنگار نگاه آبیک گفت: من بارها تذکر داده‌ام که مشکل کم‌آبی و عدم تخصیص حق‌ آبه استان از سد طالقان مشکلات زیادی را به کشاورزان استان تحمیل کرده و خسارت جبران ناپذیری به آنها وارد کرده است به گونه ای که علاوه بر آب کشاورزی آب شرب مردم را نیز تحت تاثیر قرار داده و مردم را با کمبود آب آشامیدنی مواجه ساخته است.

  محمدی در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک گفت: من از وزیر نیرو درخواست کردم تا برای تکمیل مجتمع های آبرسانی روستائیانی که به دلیل خشکسالی های اخیر با تانکر به آن ها آبرسانی می شود هر چه سرع تر اقدام کند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه + = 15