گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۰


  نهضت آسفالت در آبیک شروع شد

  زهرا صیادی عضو شورای شهرستان آبیک در گفتگویی با خبرنگار نگاه آبیک گفت: امسال در شهرستان آبیک نهضت آسفالت را آغاز کرده ایم، که تمام کوچه ها و جاده ها  شهر نیز آسفالت شود. صیادی ادامه داد: میزان پوشش آسفالتی که در این پروژه انجام می شود بیشتر از آسفالتی است که تا امروز برای […]

  Print Friendly

  زهرا صیادی عضو شورای شهرستان آبیک در گفتگویی با خبرنگار نگاه آبیک گفت: امسال در شهرستان آبیک نهضت آسفالت را آغاز کرده ایم، که تمام کوچه ها و جاده ها  شهر نیز آسفالت شود.

  زهرا صیادی

  صیادی ادامه داد: میزان پوشش آسفالتی که در این پروژه انجام می شود بیشتر از آسفالتی است که تا امروز برای شهرستان آبیک انجام شده است.

  وی در ادامه بازگو کردن پروژه های انجام داده شده در زمان به روی کار آمدنش گفت: از جمله بقیه پروزه های اجرایی می وان به پروژه تمثال شهدا، که بعد از چند سال از بازگو کردن این طرح در دوره به روی کار آمدن ما انجام شد. المان شهدای گمنام از دیگر پروژه ها است که در هفته دولت این پروژه به بهره برداری می رسد.

  شورای شهرستان آبیک ادامه داد: مسئله اصلی که چند ماهی است که پیگیر آن بودیم، مسئله پارک بانوان است، که در این موضوع تمام تلاش خود را کرده ایم و محلی را برای این طرح انتخاب کرده ایم. این مکانی در انتهای شهرک خرم بوده که از نظر موقعیت مکانی و شرایطی که باید برای این پارک اختصاص داده شود را دارا می باشد.

  صیادی افزود: افتتاح پل برقی شهر آبیک نیز در همین دوره انجام شده است. وی در پاسخ به سوال خبرنگار نگاه آبیک درباره خاموش بودن پله برقی پل عابر پیاده در ساعات شلوغ شهری گفت: متأسفانه به علت نبود دوربین مدار بسته در این مکان کودکان شهر و بعضی افراد با بازی کردن دکمه خاموش پله برقی باعث خاموش شدن آن می شود، که در با پیمانکار این پروژه صحبت کرده ایم که در همین ماه برای نصب دوربین مدار بسه اقدام خواهد کرد.

  وی درباره همکاری با هیئت های قرآنی گفت: در این دوره همکاری خوبی با هیئت های قرآنی و مساجد صورت گرفته است و همچنین بوجه هایی برای ترمیم و تجهیز مساجد در اختیار هیئت امنا داده شده است.

  شورای شهرستان آبیک گفت: ما در بحث کمک به اشغال مردم شهرستان آبیک هم کارهای زیادی کرده ایم و حدود بیش از ۴۰۰ نفر را به شرکت ها و بخش های مختلف معرفی کرده ایم و در آن مراکز شروع به کار کرده اند.

  وی با بیان این موضوع که شهرستان آبیک در بخش اعزام مردم به راهیان نور نمونه استانی شده بود گفت: سال گذشته با همکاری اعضای شورا توانستیم تمام هزینه های این اعزام را متقبل شدیم.

  صیادی در پایان گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک گفت: با توجه به این موضوع، زمانی  که ما این مسئولیت را با بدهی حدود دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان برعهده گرفتیم. و این بدهی ها، بدهی هایی بود که در دوره قبل به پیمانکارها داشتیم، تا به الان پروژه های خوبی را به اتمام رسانده ایم و اگر این بدهی ها نبود می توانستیم کارهای بیشتری برای مردم عزیز شهرستان آبیک انجام بدهیم.

  وی در پایان تشکر کرد از مردم و از آن ها خواست تا مشکلات خود را به دفتر شورا گفته تا به آن ها رسیدگی کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 − چهار =