گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۸


  حق الزحمه کلاس های تقویتی به حساب همکاران واریز خواهد شد

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، صبح امروز جلسه ستاد شاهد مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک گفت: تا پایان هفته جاری حق الزحمه کلاس های تقویتی به حساب همکاران واریز خواهد شد. در این جلسه که در محل دفتر مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک با حضور مدیر آموزش و پرورش و مسوولین بنیاد شهید شهرستان آبیک، معاون […]

  Print Friendly

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، صبح امروز جلسه ستاد شاهد مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک گفت: تا پایان هفته جاری حق الزحمه کلاس های تقویتی به حساب همکاران واریز خواهد شد.

  شاهد

  در این جلسه که در محل دفتر مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک با حضور مدیر آموزش و پرورش و مسوولین بنیاد شهید شهرستان آبیک، معاون آموزشی و کارشناس امور شاهد اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک نیز حضور داشتند، برگزار شد.

   ابتدا خانم نادری کارشناس امور شاهد گزارشی از پیگیری مصوبات جلسه قبل ارائه کرد و در ادامه با گفتگو و تبادل نظر اعضای ستاد شاهد مصوبات آموزشی و پرورشی زیر به تصویب رسید.

  ۱ – جهت دیدار با فرهنگیان فرزند شهید هماهنگی صورت گرفت و بنیاد شهید شهرستان آبیک تهیه هدیه های آنان را تقبل نمودند .

  ۲ – تا پایان هفته جاری حق الزحمه کلاس های تقویتی به حساب همکاران واریز خواهد شد .

  ۳ – بنیاد شهید استان بودجه ای جهت کلاس های تقویتی تابستان تخصیص نداده است .

  ۴ – جهت بر گزاری آموزش خانواده و همایش دانش آموزان طرح پراکنده شاهد مقرر گردید ، هفته دوم شهریور ماه ( ۹۳ ) در سالن جلسات اداره از کلیه مقاطع و اولیاء دعوت بعمل آمده و آقای یحیایی مسولیت دعوت از سخنران ، بنیاد شهید مسولیت هزینه پذیرایی و راهنمای ارشد شاهد نیز اطلاع رسانی به دانش آموزان طرح پراکنده شاهد و اولیاء آنان و هماهنگی های لازم را به عهده گرفتند .

  یحیایی در پایان نشست در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک گفت: از همکاران گرامی بابت عقب افتادن واریزی حق الزحمه کلاس های قویتی عذر خواهی می کنم و قول می دهم حداکثر تا پایان هفته جاری حق الزحمه ها به حساب همکاران واریز خواهد شد.

   مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک در پایان گفت: ما باید برای خانواده های شهیدان مان وقت بیشری بگذاریم زیرا آن ها برای دفاع از آب و خاک و برای رفاه ما به این جنگ تحمیلی رفتند، و رفاه و امنیتی که ما الان داریم و زندگی می کنیم بخاطر از خود گذشتگی این شهیدان است. ما با دیدار و وقت گذاشتن برای خانواده های آن ها می توانیم، کمی از درد این خانواده ها کم کنیم.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 7 = هفت