گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۵


  طاهرخانی: در هفته دولت شاهد بهره برداری پروژه های ۱۵ میلیارد ریالی هستیم

  نگاه آبیک: مرتضی طاهرخانی از پروژه هایی که در هفته دولت خبرداد و گفت: در برنامه های آتی در هفته دولت اجرای پروژه هایی که فقط در مجموعه دهیاری که شامل ۲۰ روستا است، اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال اختصاص داده شده است که  در هفته دولت به بهره برداری می رسد. به گزارش […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مرتضی طاهرخانی از پروژه هایی که در هفته دولت خبرداد و گفت: در برنامه های آتی در هفته دولت اجرای پروژه هایی که فقط در مجموعه دهیاری که شامل ۲۰ روستا است، اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال اختصاص داده شده است که  در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

  IMG_0537

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، مرتضی طاهرخانی بخشدار مرکزی شهرستان آبیک در جمع خبرنگاران شهرستان آبیک گفت: از جمله طرح هایی که در هفته دولت در روستا ها به بهره برداری می رسد، می توان به زیرسازی و آسفالت معابر، جدول گذاری، سنگفرش و دیوار سنگی، صاف کردن و لکه برداری معابر روستایی، اجرای سنگ مالون در مسیرهای اصلی، ایجاد فضای سبز، تفرج گاه ها و همچنین ترمیم و ساخت ورودی های روستا ها اشاره کرد.

  وی از پروژه های شهرستانی به پروژه فرهنگسرای زیاران اشاره کرد و گفت: فرهنگسرای زیاران بیشتر از ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده است، که از مدت شروع این پروژه ده روز است که گذشته است، طی صحبت ها و رایزنی هایی که با پیمانکار این پروژه انجام داده ایم، قرار بر این شده است که در کمتر از ۸ ماه این پروژه آماده بهره برداری شود. ما می توانیم در دهه فجر شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

  طاهرخانی از دیگر پروژه های در دست اقدام به پروژه جاده انجیلاق اشاره کرد و گفت:  روکش آسفالت جاده انجیلاق در دست اقدام است که بیش از ۶ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت و لکه گیری از سازمان راه و شهرسازی به این پروژه اختصاص یافته است.

  بخشدار مرکزی شهرستان آبیک گفت: تکمیل آب رسانی به روستای یونس آباد، که برای این پروژه ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار لحاظ شده است، که در حال مناقصه با پیمانکار هستیم، که با حل این موضوع مشکل آب پنج روستای اطراف هرچه سریع تر انجام شود.

  وی در پایان از مردم شهرک زیاران پوزش طلبید و گفت: با توجه به این که در فصل تابستان و تعطیلات دانش آموزان به سر می بریم، من از مردم و ورزشکاران روستای زیاران که با صبر و حوصله خود از ما پشتیبانی کردند متشکرم و لازم است این نوید را به آن ها بدهم که کفپوش سالن ورزشی زیاران در هفته دولت به بهره برداری مردم و ورزشکاران زیارانی می رسد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 − = یک