گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۱


  علیمحمدی: مجتمع فرهنگی زیاران در سال جاری به بهره برداری می رسد

  به گزارش نگاه آبیک، در شهرستان آبیک ریاست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آبیک به همراه جمعی از کارشناسان اداره کل به بازدید از  پروژه مجتمع فرهنگی هنری زیاران پرداختند و از روند ساخت و ساز مطلع شدند . پس از این بازدید که با هدف رفع اشکالات و ناهماهنگی های احتمالی در سازه با […]

  Print Friendly

  به گزارش نگاه آبیک، در شهرستان آبیک ریاست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آبیک به همراه جمعی از کارشناسان اداره کل به بازدید از  پروژه مجتمع فرهنگی هنری زیاران پرداختند و از روند ساخت و ساز مطلع شدند .

  ???????????????????????????????

  پس از این بازدید که با هدف رفع اشکالات و ناهماهنگی های احتمالی در سازه با توجه به اهداف ساخت و موارد بهره برداری صورت پذیرفت در محل دفتر کارگاه ساختمانی جلسه ای با حضور افراد یاد شده و پیمانکار و ناظر پروژه در خصوص لزوم اعمال برخی تغییرات و اصلاحات در سازه ، برگزار گردید .

  ???????????????????????????????

  وی افزود: با عنایت به اینکه مهلت قانونی پیمانکار پایان فروردین سال ۹۴ جهت تحویل پروژه قید شده لیکن براساس پبشرفت و روند کار مقرر شد که پروژه حداکثر تا دیماه سالجاری تحویل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبیک گردد .

  ???????????????????????????????

  در پایان نیز مقرر گردید که این جلسات تا تکمیل پروژه جهت هماهنگی های بیشتر بین سازنده و مجری طرح و بهره بردار ادامه یابد.

  ???????????????????????????????

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش × 6 =