گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۵


  طاهرخانی: خبرنگاران چشم و نمایان گر دولت و نظام هستند

  نگاه آبیک: مرتضی طاهرخانی، بخشدار مرکزی شهرستان آبیک در نشستی که با خبرنگاران شهرستان آبیک به دلیل تجلیل از خبرنگاران داشت، در جمعشان افزود: رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ایی ه در آستانه سومین دهه انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی بودند، فرمودند: «شما خبرنگاران چشم و نمایان گر دولت و نظام […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مرتضی طاهرخانی، بخشدار مرکزی شهرستان آبیک در نشستی که با خبرنگاران شهرستان آبیک به دلیل تجلیل از خبرنگاران داشت، در جمعشان افزود: رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ایی ه در آستانه سومین دهه انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی بودند، فرمودند: «شما خبرنگاران چشم و نمایان گر دولت و نظام هستید»، و این نشاندهنده جایگاه بزرگ شما است.

  IMG_0535

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، طاهرخانی بعد از گوش دادن به مشکلات خبرنگاران گفت: ایامی که گذشت، بسیار پر برکت بود، و دلها بیشتر آسمانی شد، مخصوصا در شب های قدر که امیدوارم سرنوشت خوب و پرباری را برای شما خبرنگاران و خانواده محترمتان رغم خورده باشد.

  IMG_0536

  وی گفت: نقش خبرنگار بسیار نقش مهم و تأثیرگذاری است. با توجه به فرامین رهبر معظم انقلاب که اشاره مسقیم به این موضوع داشتند که وظیفه همه مسئولین است، که کارهای خود را برای مردم بازگو کنند، تا مردم دلگرم شوند؛ وقتی شخص اول مملکت از نقش و جایگاه خبرنگار اینگونه حمایت می کند، این موضوع نشاندهنده اهمیت مسئولیت شما خبرنگاران است.

  IMG_0537

  بخشدار مرکزی شهرستان آبیک گفت: حرکت و وظیفه یک خبرنگار، ایجاد یک راه و روش مناسب و همسو با انقلاب و فرهنگ سازی درست و همراه با قوانین اسلامی است.  در همین راستا خود خبرنگار باید پرچم دار یک شهروند باشد.

  وی درباره حرکت نیروی راهنمایی و رانندگی در خصوص همیار پیلیس اشاره کرد و گفت: حرکت نیروی راهنمایی و رانندگی در خصوص سرعت مطمئنه و ایجاد فرهنگ بستن کمربند ایمنی این بود که کار خود را در مدارس آغاز کرد و با پیشنهاد طرح همیار پلیس که یکی از آسان ترین و کم خرج ترین راه ها بود، توانست فرهنگ سازی را از دوران کودکی آغاز کند که بسیار هم موفق بوده است.

  طاهرخانی افزود: برای شروع هر کاری علاوه بر انگیزه باید انگیزش نیز باشد، انگیزه علاقه و سلیقه شخصی است و انگیزش حرکت و پویایی و استمرار در این راستا است.

  وی لازمه کار خبرنگاران را همکاری مسئولین دانست و گفت: مسئولین برای ارائه کارهای خود و شرکت در امر فرهنگ سازی باید با خبرنگاران همکاری خوبی داشه باشند، تا هم عملکردهای خود را به مردم نشان دهندو هم کمک به امر فرهنگ سازی درست و دینی بین مردم شوند.

  وی با بیان تجربیات خود در سایر شهرها و ارگان ها گفت: آبیک در بحث فرهنگ سازی پیشرفت خوبی داشته است. با توجه به این که آبیک از قوم های مختلفی تشکیل شده است و این موضوع خود کار را برای مسسئولین مشکل می کند، آبیک پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته است.

  IMG_0540

  وی از همکاری مردم با مسئولین گفت و اضافه کرد: مردم در صحنه های مختلف همراه با مسئولین بودند، که این همراهی مردم، مسئولیت مسئولان را بیشتر می کند.

  بخشدار مرکزی شهرستان آبیک به اعتبار و ارزش خبرنگاران اشاره کرد و گفت: از صدر اسلام که نگاه کنیم حضرت خدیجه با پول خود، حر با حرکتی که در لحظه آخر از سپاه دشمن به سپاه امام حسین اضافه شد، به خود اعتبار بخشید و نام خود را در ذهن های مردم ماندگار کرد، شما خبرنگاران نیز شاید از لحاظ مالی در وضعیت مناسبی نباشید، اما می توانید با یک خبر برای خود اعتباری کسب کنید.

  طاهرخانی در پایان گفت: من از شما در خواست دارم، صداقت، بی طرفی و نظم را در خبرهای خود حفظ کنندو نباید هیچ گاه سلیقه ایی کار کنند و اصل امانت داری را در خبرهای خود حفظ کنند، زیرا چشم و چراغ خدمات نظام شما هستید و جایگاه شما یکی از تأثیرین جایگاه ها است.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه × = 54