گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۳


  آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت اعلام شد

  مدیر کل اقتصاد و دارایی البرز گفت: پایان مرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت خواهد بود. به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، ˈکیومرث امیریˈ  افزود: آن دسته از دارندگان دعوتنامه سهام عدالت که تا کنون موفق به ثبت نام در شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی نگردیده اند تا پایان مرداد […]

  Print Friendly

  مدیر کل اقتصاد و دارایی البرز گفت: پایان مرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت خواهد بود.

  سهام عدالت

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، ˈکیومرث امیریˈ  افزود: آن دسته از دارندگان دعوتنامه سهام عدالت که تا کنون موفق به ثبت نام در شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی نگردیده اند تا پایان مرداد ماه سال جاری برای انجام این مهم وقت دارند.

  وی اظهار کرد: بر اساس اعلام مدیر کل دفتر امور سهام تخصیصی و عدالت سازمان خصوصی سازی در خصوص تمدید مهلت ثبت نام دارندگان دعوت نامه های سهام عدالت ، آخرین مهلت ثبت نام افراد ذینفع و به ویژه کارگران فصلی و ساختمانی که دارای دعوت نامه هستند آخر مرداد ماه سال جاری اعلام شد.

  این مسوول از مردم خواست برای ثبت نام به محل شرکت های تعاونی سهام عدالت در شهرستان کرج به آدرس : خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان شهداء ، خیابان فروغی ، پژوهشگاه معلم در شهرستان نظرآباد به آدرس:- بلوار مدرس ، جنب تامین اجتماعی ، ساختمان بخشداری سابق و در شهرستان هشتگرد به آدرس: هشتگرد قدیم ، بلوار امام امت ، جنب نظام وظیفه عمومی مراجعه کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت − = 0