گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۷


  تعداد تلفات اسرائیلی ها در جنگ غزه

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، بیش از ۱۹۰۰ نفر از زمان تهاجم ۲۸ روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه کشته شده‌اند که مطابق گزارش‌های مختلف، دو سوم آنها زن و کودک هستند. مبارزان مقاومت فلسطینی به تلافی حملات بی‌رحمانه اسرائیل علیه نوار غزه به پرتاب موشک به سوی شهرهای اسرائیلی ادامه می‌دهند. […]

  Print Friendly

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، بیش از ۱۹۰۰ نفر از زمان تهاجم ۲۸ روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه کشته شده‌اند که مطابق گزارش‌های مختلف، دو سوم آنها زن و کودک هستند.

  شکست صهیونیستی

  مبارزان مقاومت فلسطینی به تلافی حملات بی‌رحمانه اسرائیل علیه نوار غزه به پرتاب موشک به سوی شهرهای اسرائیلی ادامه می‌دهند. تل آویو تعداد تلفات جنگ ۲۶ روزه خود را ۶۶ نفر اعلام کرده است ولی حماس این تعداد را بالای ۱۵۰ نفر می‌داند.

  رژیم اسرائیل در ژوئیه سال ۲۰۰۷ میلادی و پس از آن ‌که جنبش حماس در جریان روندی کاملا دموکراتیک در انتخابات فلسطین پیروز شد و کنترل نوار غزه را برعهده گرفت، این منطقه را تحت محاصره شدید اقتصادی قرار داده است.

  حصر اقتصادی غزه تاثیر تاسف‌باری بر شرایط انسانی و اقتصادی این منطقه داشته است، به گونه‌ای که نزدیک به یک میلیون و ۵۰۰ هزار فلسطینی ساکن غزه از حقوق اولیه خود از قبیل آزادی، شرایط مناسب زندگی، کار، بهداشت و تحصیلات محروم هستند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 − دو =