گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۳


  افتتاحیه اردوهای ده روزه طرح هجرت ۳ ویژه پسران آبیکی

  صبح امروز افتتاحیه اردوهای ده روزه طرح هجرت ۳ ویژه پسران با حضور آقای یحیایی مدیر اداره، آقای پوردشت منفرد معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان آبیک ، آقای زارعی و خانم تکدهقان مسولین حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان آبیک در دبیرستان سمائیان ۱ دوره متوسطه اول برگزار شد. در این مراسم خانم تکدهقان توضیحاتی را در خصوص برنامه […]

  Print Friendly

  صبح امروز افتتاحیه اردوهای ده روزه طرح هجرت ۳ ویژه پسران با حضور آقای یحیایی مدیر اداره، آقای پوردشت منفرد معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان آبیک ، آقای زارعی و خانم تکدهقان مسولین حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان آبیک در دبیرستان سمائیان ۱ دوره متوسطه اول برگزار شد.

  طرح هجرت

  در این مراسم خانم تکدهقان توضیحاتی را در خصوص برنامه های طرح هجرت و رعایت نکات لازم در اجرای طرح مذکور ارائه کرد و گفت: پویایی و نشاط جوانان از اهداف طرح هجرت است.

  وی افزود: پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و همچنین غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، جوانان و استفاده بهتر نیروی جوانی و نشاط آنها و خدمات‌رسانی و کمک به محرومین جامعه از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

  طرح هجرت

  این مسئول بیان کرد: امسال در اردوهای طرح هجرت ۳ دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف با توجه به مهارت آنها به‌ کارگیری خواهند شد تا استفاده بهینه از تجربیات آنها شود.

  وی اذعان داشت: افزایش سطح کیفی اردوهای جهادی در دستور کار قرار دارد و برای این مهم از همه ظرفیت موجود به نحو شایسته بهره می‌بریم.

   سپس آقای یحیایی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک ضمن تقدیر و تشکر از حضور داوطلبانه دانش آموزان در اجرای این طرح و آرزوی توفیق برای ایشان خواستار دقت دانش آموزان در انجام کارهای محوله شدند و اظهار امیدواری کردند که دانش آموزان از لا به لای کتاب های درسی شان درس زندگی بیاموزند.

  مدیر اداره آموزش و پرورش افزود: اردوهای طرح هجرت ۳ با هدف محرومیت زدایی، استفاده مطلوب از اوقات فراغت و در راستای پرورش تفکر و شخصیت نوجوانان و جوانان در ابعاد  مختلف بخصوص اشنایی با کار و مهارت آموزی در بخش های راستای مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس و همکاری با اداراتی همچون جهاد کشاورزی در راستای مقابله با آفات کشاورزی در روستاها، دامپزشکی دررابطه با مبارزه با بیماری های دامی، و ساخت و … برگزار می شود.

  طرح هجرت2

  در ادامه آقای زارعی مسوول حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان آبیک اظهار کرد: که مدت طرح  مذکور ۲ دوره ده روزه می باشد  و دانش آموزان از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۲:۳۰ به اجرای فعالیت هایی از قبیل رنگ آمیزی و زیبا سازی کلاس های درس می پردازند و در ضمن از برنامه های تفریحی و فرهنگی من جمله استخر و اردوهای یک روزه خارج از شهر استفاده می کنند و پنج شنبه ها در مراسم غبار روبی مزار شهدا شرکت می کنند.

  وی خاطر نشان کرد طرح هجرت در مدرسه ابتدایی اندیشه و دبیرستان سمائیان ۱ دوره متوسطه اول اجرا می گردد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش + = 15