گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۰


  جلسات مذهبی نقطه ایی روشن برای بهبود معتادین

  نگاه آبیک: حجت الاسلام عبدالحسین صادقی در جلسه ایی که با برخی معتادین در حال بهبودی شهرستان آبیک داشت گفت: برگزاری جلسات مذبی می تواند نقطه ایی روشن در ذهن معتادین در حال بهبودی ایحاد کند. به  گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت‌الاسلام عبدالحسین صادقی، از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک با حضور در مرکز […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: حجت الاسلام عبدالحسین صادقی در جلسه ایی که با برخی معتادین در حال بهبودی شهرستان آبیک داشت گفت: برگزاری جلسات مذبی می تواند نقطه ایی روشن در ذهن معتادین در حال بهبودی ایحاد کند.

  عبدالحسین صادقی

  به  گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت‌الاسلام عبدالحسین صادقی، از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک با حضور در مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سوء مصرف کنندگان مواد مخدر سفیران طلوع آبیک در جمع افراد تحت مداوای این مرکز ترک اعتیاد به سخنرانی پرداخت.

   حجت‌الاسلام صادقی در این سخنرانی که پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر انجام شد، ضمن آشنایی با مدیریت و کارکنان این کمپ ترک اعتیاد و گفتگو با آنان پیرامون مسائل و برنامه های پیش رو از جمله تشکیل جلسات و حلقه های آموزشی و درمانی با بیماران، در سخنانی به ارائه راهکارهای جبران خسارت با توجه به پیشینه افراد تحت مداوای این کمپ پرداخت.

   در این برنامه حجت‌الاسلام صادقی ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مذهبی برای افراد تحت درمان، جبران زیان های گذشته را با بیان احادیثی از کلام بزرگان دین اسلام برای بیماران این مرکز تبیین کرد.

  وی بیشتر سوالات این بیماران را در خصوص جبران گذشته، مشکلات وو مغذلات اجتماعی و عدم قبول خدا و انداختن مشکلات خود به گردن دیگران دانست.

  صادقی ادامه داد: با برگزاری بیشتر این جلسات می توانیم کمک بیشتری به این افراد بکنیم تا بتوانند سریع تر به جامعه برگردند و  بتوانند با اعتقاد قوی به خداوند متعال فردی مفید برای اجتماع باشند و با توکل قوی به خداوند دیگر در دام اعتیاد خانمان سوز گرفتار نشوند.

   گفتنی است این جلسه با استقبال چشمگیر بیماران تحت مداوای این مرکز روبرو شد به نحوی که مدیریت مرکز طی مکاتبه ای با اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک خواستار تداوم چنین جلساتی با استفاده از روحانیون اداره تبلیغات اسلامی در هفته های آتی شد.

  قرار بر این شد که ادامه این جلسات در هفته جاری در روز پنج شنبه مورخ ۱۶ مرداد برگزار شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 × = هفتاد دو