گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۸ - ۱۶:۴۵


  موشک های که الان به اسرائیل شلیک می‌شوند از کجا می‌آیند؟ از ایران

  سناتور آمریکایی در جلسه استماع سنا درباره برنامه هسته‌ای ایران گفت تهران از کاهش تحریم‌ها بهره برده است. به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، سناتور مارکو روبیو در جلسه استماع سنای آمریکا درباره برنامه هسته‌ای ایران گفت: این یک شکست امنیت ملی خطرناکی است. ما باید به دنیا نشان دهیم که رفتارمان را […]

  Print Friendly

  سناتور آمریکایی در جلسه استماع سنا درباره برنامه هسته‌ای ایران گفت تهران از کاهش تحریم‌ها بهره برده است.

  موشک

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، سناتور مارکو روبیو در جلسه استماع سنای آمریکا درباره برنامه هسته‌ای ایران گفت: این یک شکست امنیت ملی خطرناکی است. ما باید به دنیا نشان دهیم که رفتارمان را تغییر داده‌ایم. آنها می خواستند که حداکثر کاهش تحریم‌ها را داشته باشند.

  وی افزود: ما در این برنامه اقدام مشترک چه به دست آورده ایم. ایران الان حق غنی سازی دارد. ایران از کاهش تحریم ها بهره برده است. نکته دیگر اینکه فرصت فشار بین‌المللی هم تحت تاثیر قرار گرفته است.

  روبیو ادامه داد: آنها همه عناصر توافق را نقض می‌کنند. ما با دولتی معامله می‌کنیم که برنامه مخفی داشته است. در خصوص اعمال مجدد تحریم ها، باید بگویم که این کارها سخت خواهد بود. من فکر می کنم که این خطر واقعی وجود دارد. همه موشک های که الان توسط غزه به اسرائیل شلیک می‌شوند از کجا می‌آیند؟ از ایران.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 + = دوازده