گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۶ - ۱۸:۰۶


  رویت هلال ماه شوال در روز سه‌شنبه قطعی است

  مسئول ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در قم گفت: غروب امروز احتمال دیده شدن هلال ماه شوال در حد صفر بوده و احتمال دیده شدن ماه شوال در روز سه‌شنبه قطعی است. به گزارش نگاه ابیک به نقل از تسنیم؛‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مهدی سهرابی با اشاره برنامه‌های این ستاد در امروز و فردا اظهار […]

  Print Friendly

  مسئول ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در قم گفت: غروب امروز احتمال دیده شدن هلال ماه شوال در حد صفر بوده و احتمال دیده شدن ماه شوال در روز سه‌شنبه قطعی است.

  عید فطر

  به گزارش نگاه ابیک به نقل از تسنیم؛‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مهدی سهرابی با اشاره برنامه‌های این ستاد در امروز و فردا اظهار کرد: مرکز ما دارای ۴ گروه است و استهلال ماه شوال را انجام می‌دهند و در این زمینه دارای امکانات کافی و پیشرفته‌ای هستیم.

  مسئول ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری افزود: میدان دید ما تا حوالی فردو است و از آن سمت تا تفرش و کمر کوه و همچنین ارتفاعات پردیسان و در این نقاط گروه برای استهلال می‌فرستیم و مستقر می‌شوند که سپاه برای این امر به ما کمک می‌کند و همکاری دارد.

  عضو کمیته ستاد استهلال بیان کرد: در زمینه استهلال ماه در کل کشور ۱۵۰ گروه به فعالیت می‌پردازند غروب امروز احتمال دیده‌شدن هلال ماه شوال در حد صفر است احتمال دیده‌شدن ماه شوال در روز سه شنبه قطعی است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 + هشت =