گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۳ - ۱۵:۴۱


  راهپیمایی روز قدس وحدت جامعه اسلامی را به رخ استکبار می‌کشد

   حاج آقا پنجی رئیس عقیدتی سیاسی سپاه آبیک، گفت: ملت غیور ایران با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس وحدت و شکوه جامعه اسلامی را به رخ استکبار جهانی و سردمداران آن کشید. حجت‌الاسلام پنجی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگارنگاه آبیک ، اظهار کرد: مردم عزیز ما حساسیت زمان را به خوبی […]

  Print Friendly

   حاج آقا پنجی رئیس عقیدتی سیاسی سپاه آبیک، گفت: ملت غیور ایران با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس وحدت و شکوه جامعه اسلامی را به رخ استکبار جهانی و سردمداران آن کشید.

  پنجی

  حجت‌الاسلام پنجی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگارنگاه آبیک ، اظهار کرد: مردم عزیز ما حساسیت زمان را به خوبی درک کرده و امسال باشکوه‌تر از هر سال روز قدسی آفریدند که جهانیان را به حیرت واداشت.

  وی با بیان اینکه مردم با بصیرت، تعهد و اطلاعات خوب با وجود گرمای زیاد و زبان روزه در راهپیمایی حضور پیدا کردند، گفت: پیام ملت عزیز ما که یک صدا به همه استکبار اعلام می‌کنند این است که ما با وحدت و پشتیبانی خود از مردم مظلوم فلسطین خواب را از چشم شما ربوده و پایان عمر استکبار نزدیک است.

  حجت‌الاسلام پنجی با بیان اینکه امروز امپراطوری رسانه دنیا نمی‌خواهد صدای مردم آزاده به گوش جهانیان برسد،  تصریح کرد: امروز دنیای اسلام کشور عزیز ما را به عنوان یک نماد می‌ دانند و هر حرکتی که در ایران اسلامی رخ دهد، تاثیر بسیاری بر بیداری مردم جهان و تشویق کشورهای اسلامی دارد.

  وی با اشاره به حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه گفت:  شرکت در راهپیمایی کم‌ترین کاری است که مردم ما می‌توانند در در حمایت از مردم مسلمان غزه انجام دهند و امروز شکوه جامعه اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند.

  وی با بیان اینکه فلسطین و قدس بخشی از پیکره جامعه اسلامی است، تصریح کرد: بیت‌المقدس نخستین قبله مسلمانان است و به فرموده امام خمینی(ره) باید به مسلمانان برگردد و ان شاءالله با حمایت همه مسلمانان از فلسطین این مهم تحقق می‌یابد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 × سه =