گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۵/۲ - ۱۶:۴۱


  بیانیه سپاه ناحیه امام صادق (ع) آبیک به مناسبت روز جهانی قدس

  بسیج سپاه ناحیه امام صادق (ه) شهرستان آبیک طی بیانیه‌ای با محکومیت جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از آرمان قدس شریف اعلام کرد.       فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت:  روز قدس، یک روز به معنای حقیقی، روزی است که ملت […]

  Print Friendly

  بسیج سپاه ناحیه امام صادق (ه) شهرستان آبیک طی بیانیه‌ای با محکومیت جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از آرمان قدس شریف اعلام کرد.

   

  حمزه برین

  حمزه برین

   

   

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت:  روز قدس، یک روز به معنای حقیقی، روزی است که ملت ایران می‌تواند با کمک ملت‌های مشتاق دیگر یک حرف حق را فریاد کند که برای پنهان کردن آن حرف حق و خاموش کردن آن فریاد ۶۰ سال است که دستگاه استکبار دارد سرمایه‌گذاری می‌کند .

  حمزه برین افزود: بیش از نیم قرن است رژیم غاصب و نژادپرست و درنده خوی صهیونستی از هیچ جنایتی علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به ویژه باریکه غزه دریغ نکرده  و بیش از نیم قرن است لاله‌های معصومیت و غیرت جوانان رشید فلسطینی در زیر چکمه‌های حقد و کینه و غضب‌آلود قداره‌کشان صهیونستی پرپر می‌شود. ‌

  وی ادامه داد: بیش از نیم قرن است فلسطین سرزمین پیامبران صلح، محبت وعشق، آماج صبوعانه‌ترین و وحشیانه‌ترین نسل‌کشی ها قرار داشته است و این در حالی است که غیرت و شرف زنان و مردان فلسطینی در دفاع از سرزمین، شرف و ناموسشان همواره ستودنی بوده است.

  این مسئول بیان کرد: امروز در رمضان المبارک، ماه بندگی و عبادت، شاهد جنایت وحشیانه و ددمشانه از سوی حیوانات درنده صهیونستی در باریکه غزه نسبت به کودکان، زنان و مردان هستیم و این مقاومت و ایستادگی و جانفشانی یادآورایستادگی و مقاومت های صدر اسلام است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک اضافه کرد: ما امروز ندای مظلومیت مردم غزه را که هنوز در نوار غزه با دست‌های خالی و ایمان‌شان به حق داشتن سرزمینی از آن خود، مقاومت می‌کنند، فریاد می‌زنیم روز قدس در کشور ما یک مسئله اساسی و یک فریضه الهی است و روز مقابله مستضعفین جهان با استکبارستیزی، روز مواجهه حق و باطل است گرچه مشکل اصل مردم فلسطین وجود دولت صهیونستی است چرا که رژیم صهیونستی هیچ بهره‌ای از جنایات خود نخواهد برد.

  برین اذعان داشت: امروز بیداری اسلامی  ملت‌های مسلمان نسبت به فلسطین و مردم آن فراگیر  عنوان شده و ملت‌های بیدار شده و مسلمان  باید روز جهانی قدس را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود گرامی داشته و این هدف مشترک را مبنای وحدت خود در مقابل استکبار جهانی و جنایت وحشیانه رژیم صهیونستی قرار دهند.

  وی افزود: بر همین اساس ملت غیور ایران اسلامی و ما پاسداران و بسیجیان شهرستان آبیک نیز با تا سی از پیرو مقتدای سفر کرده خود و در استای لبیک به ولی و مقتدای خود حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) همواره از آرمان فلسطین مظلوم حمایت کرده و هیچگاه قدمی از این آرمان‌ها عقب نشینی نخواهیم کرد .

  این مسئول ادامه داد: ملت غیور و روزه‌دار ایران اسلامی یک بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهد که گذشت زمان از اهمیت روز قدس نکاسته و همواره همدل وهمراه با مردم مظلوم فلسطین و غزه در آزاد سازی قدس شریف خواهد بود .

  فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آبیک روز قدس را  روز نشان دادن لحظه اتحاد امت اسلام در حمایت از فلسطین و روز تجلی خروش همراه با بصیرت اسلامی در مقابل رژیم تروریست و جنایتکار صهیونیست دانست و تصریح کرد:  بسیج و سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک نیز همگام با ملت بیدار و همیشه در صحنه شهرستان آبیک با محکومیت جنایات دردمنشانه رژیم صهیونیستی حمایت خود را از آرمان قدس شریف اعلام کرده  و از آحاد ملت اسلامی به ویژه مردم شریف و شهید پرور شهرستان آبیک  دعوت می‌کند با حضور با بصیرت یک بار دیگر خشم و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش × 4 =