گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۳


  دیدار حسینی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک

  نگاه آبیک: رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک با مدیر آموزش و پرورش این شهرستان دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی منطقه گفتگو کرد. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک،حجت‌الاسلام سید جلال حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک،سه شنبه ۱۷ تیر ماه ۹۳ با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آبیک با مهرداد یحیایی رئیس […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک با مدیر آموزش و پرورش این شهرستان دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی منطقه گفتگو کرد.

  سازمان تبلیغات و آموزش و پرورش

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک،حجت‌الاسلام سید جلال حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک،سه شنبه ۱۷ تیر ماه ۹۳ با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آبیک با مهرداد یحیایی رئیس این اداره دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی منطقه از جمله بحث اوقات فراغت دانش آموزان گفتگو کرد.

  حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه کلاس های اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در گروه های سنی مختلف به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک در حال برگزاری است افزود: طرح اوقات فراغت سازمان تبلیغات اسلامی یکی از غنی‌ترین و تأثیرگذارترین طرح‌ها است که امسال با محوریت مساجد برگزار می‌شود.

  وی آموزش‌های متنوع قرآن کریم، احکام و عقاید، حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی، حجاب و عفاف، اندیشه‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و پدافند غیرعامل را از موضوعات طرح اوقات فراغت ذکر کرد.

  به گفته وی این طرح از اول تیرماه جاری با ایجاد بیش از ۳۰ پایگاه هسته فرهنگی جوان و بوستان معرفت در مساجد، حسینیه‌ها، کانون های فرهنگی و سایر مراکز وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک آغاز و تا آخر مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

  این مسئول در پایان خواستار همکاری و مساعدت بیشتر اداره آموزش و پرورش به منظور هر چه بهتر برگزار شدن این طرح شد.

  یحیایی نیز از این طرح استقبال کرد و قول مساعدت و همکاری را به این سازمان داد و گفت: ما خوشحال می شویم، بتوانیم ذره ایی از این مشکلات فرهنگی را برطرف کنیم و این موضوع نیز برای ما به عنوان یک چالش بزرگ مطرح بود که در این ضمینه دست هر کسی که برای کمک به س.ی ما دراز شود را با کمال میل می فشاریم.

  وی خاطرنشان کرد: اداره آموزش و پرورش نیز در این ضمینه های فعالیت های زیادی داشته و  امیدوار است با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و جناب حسینی بتوانند قدم محکمی در این راه بردارند.

  وی در پایان ابزار خوشالی کرد و گفت: امیدوار است این همکاری ادامه پیدا کند و شاهد آن باشیم که هر چه سریع تر این مشکلات فرهنگی برطرف شود و شاهد شهری با جوانان و نوجوانان با فرهنگ ناب اسلامی و نبوی باشیم، تا بتوانیم زمینه ظهور صاحب  الزمان را فراهم کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  1 × = چهار