گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۱


  تابستان داغ داغ در مرکز شماره یک شهرستان آبیک

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ در روزهای داغ تابستان، مرکز شماره یک آبیک نیز روزهای داغ و شلوغی را تجربه می کند. مربیان فرهنگی، هنری و ادبی این مرکز میزبان کودکان و نوجوانانی هستند که مشتاق شرکت در کارگاه ها و فعالیتهای مختلف کانون هستند. کارگاه  آموزشی کاغذ و تا ، نشریه نگاری و نقاشی […]

  Print Friendly

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ در روزهای داغ تابستان، مرکز شماره یک آبیک نیز روزهای داغ و شلوغی را تجربه می کند. مربیان فرهنگی، هنری و ادبی این مرکز میزبان کودکان و نوجوانانی هستند که مشتاق شرکت در کارگاه ها و فعالیتهای مختلف کانون هستند. کارگاه  آموزشی کاغذ و تا ، نشریه نگاری و نقاشی از کارگاه هایی هستند که مورد استقبال اعضا قرار گرفته اند.

  خانم زهرا یکه فلاح مسئول این کانون درباره آغاز کار این کانون گفت: این کانون از سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت نموده است و در طول دوازده سال میزبان و دوست صدها کودک و نوجوانی بوده است که در طول این سال ها با کانون زندگی کرده و قد کشیده اند ….

  وی گفت: اعضای کودک و نوجوان این مرکز در طول تابستان  در کلاس کاردستی ، انواع حیوانات را با کاغذ و تا می سازند. آنها در کارگاه ادبی «لحظه های با خدا»، که به مناسبت ماه رمضان و با هدف  افزایش اطلاعات دینی اعضا برگزار می شود، با نماز و بخش های مختلف آن آشنا می شوند.

  در ادامه گزارشی تصویری از این روزها را می بینید.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − = هشت