گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۲


  دیدار مدیر اموزش پرورش از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد

  به گزارش نگاه آبیک صبح امروز مدیر آموزش و پرورش به همراه مسوول کمیته امداد امام خمینی(ره) با سه خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آبیک دیدار و از آنان دلجویی نمودند. مدیر امورزش و پرورش صبح اموز به دیدار چند تن از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد رفت و از نزدیک مشکلات آموزشی آنها را بررسی کرد و […]

  Print Friendly

  به گزارش نگاه آبیک صبح امروز مدیر آموزش و پرورش به همراه مسوول کمیته امداد امام خمینی(ره) با سه خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آبیک دیدار و از آنان دلجویی نمودند.

  دیدار با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد

  مدیر امورزش و پرورش صبح اموز به دیدار چند تن از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد رفت و از نزدیک مشکلات آموزشی آنها را بررسی کرد و به آن ها قول داد که این مشکلات شان برطرف شود.همچنین از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات تحصیلی دانش آموزان این خانواده ها پرداخته و جهت رفع موانع  و مشکلات تحصیلی فرزندان این خانواده ها قول همکاری و  مساعدت دادند.

  وی گفت: ما باید توجه خودمان را به این خانواده هایی که مشکلات زیادی دارند، و نباید بگذاریم که مشکلات تحصیلی نیز بر آن ها فشار بیاورد .

  وی ادامه داد: ما مسؤلین باید دست به دست هم بدهیم تا این کودکان معصوم بتوانند با آرامش زندگی کنند و دغدغه ای نداشته باشند.

  انتهای پیام/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − پنج = 1