گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۹


  آسیب های اجتماعی و امنیتی در ماه مبارک رمضان کاهش یافت

  حجت الاسلام حسینی رئیس سازمان تبلیغات آبیک  گفت: ماه رمضان، آسودگی روح و کاهش اضطراب و استرس در جامعه را به دنبال دارد که باید نهایت فرصت را از این موقعیت برد. حجت الاسلام حسینی در مصاحبه خصوصی با خبرنگار نگاه آبیک درباره مراسم شب های قدر اظهار داشت: امسال با تدابیر ویژه و همکاری […]

  Print Friendly

  حجت الاسلام حسینی رئیس سازمان تبلیغات آبیک  گفت: ماه رمضان، آسودگی روح و کاهش اضطراب و استرس در جامعه را به دنبال دارد که باید نهایت فرصت را از این موقعیت برد.

  برگزاری کارگاه آموزشی1

  حجت الاسلام حسینی در مصاحبه خصوصی با خبرنگار نگاه آبیک درباره مراسم شب های قدر اظهار داشت: امسال با تدابیر ویژه و همکاری نهاد نماینده ولی فقیه در شهرستان، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، شورای هماهنگی تبلیغات و دیگر ادارات و نهادهای فرهنگی استان علاوه بر برگزاری مراسم در نقاط مختلف شهرستان آبیک، مصلای نماز جمعه در اکثر مساجد، تکایا و فرهنگسرا مراسم شب قدر و تکریم کلام حق برگزار خواهد شد.
  مدیر کل تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک با اشاره به کاهش آسیب های اجتماعی و امنیتی در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: لطف خداوند و تاثیرات معنوی این ماه و قرآن، آسودگی روح و کاهش اضطراب و استرس در جامعه را به دنبال دارد که باید نهایت فرصت را از این موقعیت برد.
  وی اظهار داشت: شب قدر از شب های مقدس اسلامی است، خداوند در قرآن مجید از این شب به بزرگی یاد کرده است، در تمام سال، شبی به فضیلت شب های قدر وجود ندارد.
  حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه شب قدر فرصتی است زرین، برای شستشوی آیینه دل، ابراز داشت: این شب بهترین فرصت است تا خوبی ها را جایگزین بدی ها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، محبت را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم کنیم.
  مدیرکل تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک تصریح کرد: دعاهای شب های رمضان مجموعه ای است روشنی بخش که با تکرار تلاوت آنها، آموزش های آنها به صورت هدف در می آیند بنابراین هنگام قرائت آن شایسته است مفهوم آنها را مدنظر داشته باشیم و با تلاش و کوشش به سوی اهداف مشخص شده در این ادعیه پیش برویم.
  وی ادامه داد: در این شب ها باید تلاش خود را برای ایجاد تغییر در حالات فکری، روحی و قلبی خویش به کار گیریم.
  مدیرکل تبلیغات اسلامیشهرستان آبیک تاکید کرد: امسال مراسم شب های قدر طبق روال هر سال در شیراز به صورت شکوهمندی برگزار خواهد شد و برای تحقق این هدف با هماهنگی و همکاری نهاد نماینده ولی فقیه در استان، حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره کل اوقاف و امور خیریه شهرستان و دیگر سازمان ها و نهادهای فرهنگی استان، مراسمی در حرم مطهر احمد بن موسی(ع)، مصلای نماز جمعه، مساجد جامع و اکثر مساجد، حسینیه ها، تکایا و فرهنگسرای آبیک برگزار می شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه − 2 =