گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ - ۱۷:۴۱


  برگزاری مسابقات کشتی جام رمضان در آبیک

   صالحی در مصاحبه اختصاصی با نگاه آبیک افزود: در ماه مبارک رمضان مسابقات کشتی جام رمضان هر ساله برزار مسی شود که این مسابقات به شکل سنتی قدیمی در آمده است. صالحی گفت: این مسابقات که با حضور کشتی گیرانی از شهرستان های نظرآباد، هشتگرد، قشلاق و آبیک در تاریخ ۹۳/۰۴/۲۳ در ساعت ۱۴ برگزار […]

  Print Friendly

   صالحی در مصاحبه اختصاصی با نگاه آبیک افزود: در ماه مبارک رمضان مسابقات کشتی جام رمضان هر ساله برزار مسی شود که این مسابقات به شکل سنتی قدیمی در آمده است.

  مسابقات کشتی

  صالحی گفت: این مسابقات که با حضور کشتی گیرانی از شهرستان های نظرآباد، هشتگرد، قشلاق و آبیک در تاریخ ۹۳/۰۴/۲۳ در ساعت ۱۴ برگزار می شود.

  وی ادامه داد: شرکت برای تمام عموم در اوزان مختلف در این مسابقات آزاد است، و تمام کشتی گیران می توانند در این مسابقات نام نویسی کنند.

  صالحی اضافه کرد:با نان نویسی های صورت گرفته، حدود ۶۰ نفر از کشتی گیران این شهرستان ها برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند. این مسابقات طوری برنامه ریزی شده است که تا قبل از اذان مغرب و اعشا به پایان برسد تا تماشاگران بتوانند به سفره های افطا خود میان خانوادیشان برسند.

  وی هدف برگزاری این مسابقات را این گونه بیان کرد: این مسابقات که به صورت یک سنت قدیمی در بین گشتی گیران و مردم شهرستان آبیک در آمده، قبل از حضور من یعنی سال ۷۹  نیز برگزار می شد. از  دیگر دلایل برگزاری این مسابقات می توان به تجدید دیدار کشتی گیران با هم و دیدار دوباره آنها اشاره کرد.

  وی در پایان گفت : امید است این سنت قدیمی همچنان باقی بماند و با حضور گرم تماشاگران همراه باشد . این مسابقات برای رفاه حال تملشاگران به صورت رایگان است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  یک × = 4