گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۱


  ۲ هزار سبد کالا در شهرستان آبیک توزیع می شود

  مدیر کمیته امداد شهرستان آبیک گفت: ۲ هزار سبد کالا به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در سطح شهرستان آبیک توزیع می شود. فرزاد جهانگرد در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت: ستاد حمایت از نیازمندان از سال ۹۱ با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره تبلیغات اسلامی، هلال احمر و […]

  Print Friendly

  مدیر کمیته امداد شهرستان آبیک گفت: ۲ هزار سبد کالا به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در سطح شهرستان آبیک توزیع می شود.

  فرزاد جهانگرد در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت: ستاد حمایت از نیازمندان از سال ۹۱ با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره تبلیغات اسلامی، هلال احمر و بهزیستی شهرستان آبیک تشکیل شد.

  وی تهیه اقلام ضروری برای نیازمندان شهرستان آبیک را مهمترین هدف تشکیل ستاد حمایت از نیازمندان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و ادامه داد: در دو  سال گذشته یک هزار ۵۰۰ سبد کالا بین نیازمندان توزیع شد و امسال با حمایت امام جمعه شهر آبیک، شهردار، بخشدار، دهیاران و شوراهای شهر و روستا، ۲ هزار سبد کالا به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع می شود.

  جهانگرد افزود: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و به منظور حمایت بیشتر از نیازمندان و فقر زدایی در سطح شهرستان آبیک، با همکاری فرمانداری جشن گلریزان امروز در محل فرمانداری برگزار می شود و از همه خیرین دعوت می کنم در این جشن شرکت کنند.

  این مسئول تأکید کرد: برنج، روغن، پنیر، خرما، ماکارانی، رب، قند و شکر از مهمترین اقلامی هستند که در سبد حمایت از نیازمندان قرار دارد.

  وی یادآور شد: با برنامه ریزی های انجام شده کمک های خیرین شهرستان آبیک در سطح روستاهای زیاران، قشلاق، اسلام آباد، ناصرآباد، نور آباد و چند روستای دیگر این شهرستان توزیع می شود.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: پرداخت زکات یکی از ارزشمندترین اعمال نزد خداوند است چرا که نقش مهمی در عمران، آبادانی و فقر زدایی دارد و به همین منظور جلسات متعددی با روحانیون و مبلغان زکات برگزار شده تا بیش از گذشته ابعاد اهمیت پرداخت زکات در بین مردم عنوان شود و از مردم می خواهیم مشارکت بیشتری در این امر مقدس داشته باشند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 6 = چهارده