گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۴


  ترشحاتى از فتنه جدید!

  آیا بین فتنه منطقه‏ اى استکبار با فتنه‏ هایى از قبیل فتنه ۸۸ در محیط داخل ارتباطى وجود دارد؟ و یا آن‏که برخى تحرکات مرموز در حوزه‏ هاى مختلف سیاسى و فرهنگى جامعه به ‏ویژه فرهنگ عمومى، ترشحاتى از فتنه جدیدى در داخل نمى ‏باشد؟ نگاه آبیک: متن یادداشت حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده با […]

  Print Friendly

  آیا بین فتنه منطقه‏ اى استکبار با فتنه‏ هایى از قبیل فتنه ۸۸ در محیط داخل ارتباطى وجود دارد؟ و یا آن‏که برخى تحرکات مرموز در حوزه‏ هاى مختلف سیاسى و فرهنگى جامعه به ‏ویژه فرهنگ عمومى، ترشحاتى از فتنه جدیدى در داخل نمى ‏باشد؟

  نگاه آبیک: متن یادداشت حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده با عنوان «ترشحاتى از فتنه جدید!» به شرح ذیل است:

  ‏‏
  دشمنى استکبار با انقلاب اسلامى و ملت سربلند ایران تازگى نداشته و ندارد. آنچه تاکنون براى قدرت هاى سلطه ‏گر به ‏ویژه آمریکا مطرح بوده است، غارت سرمایه‏ ها و ثروت هاى نهفته در محدوده جغرافیاى منطقه خاورمیانه به ‏ویژه سرزمین ایران است. نفت و گاز به ‏منزله شراب مست‏ کننده ‏اى براى غربی ها به ‏ویژه آمریکا، گاهى آنان را به سر حد جنون رسانده است و براى دست‏یازى به آن از هرگونه فتنه و جنایتى دریغ ننموده‏ اند. فریادهاى منافقانه سران ملحد غربى که همواره تحت پوشش حقوق بشر، دمکراسى، حقوق ملت ها و حتى حیوانات، صلح جهانى، مبارزه با تروریسم و پیشگیرى و کنترل سلاح ‏هاى کشتار جمعى و میکروبى و اتمى از طرفى گوش فلک را کر کرده، اکنون به ‏راحتى توسط خودشان به مسلخ برده شده است. در حالى که با واقعیتهاى پشت صحنه در اتفاقات و حوادث مرموز و پیچیده سوریه و عراق، چهره مزورانه و کریه آنان براى ملتهاى دنیا آشکار گردیده است، ولى باز شاهد آن هستیم که با به خدمت ‏گرفتن غول‏ هاى رسانه‏اى دنیا یعنى بزرگ‏ترین خبرگزاری هاى دروغ ‏پرداز و شبکه ‏هاى ماهواره‏ اى که گلوگاه ‏هاى اصلى آن‏ها در دست صهیونیست هاى افراطى قرار دارد، به جنگ تمام‏ عیار ملت هاى مظلوم منطقه آن‏هم با تهاجم نابرابر رسانه ‏اى و روانى و تبلیغاتى آمده ‏اند. آنچه امروز در صحنه منطقه به‏ ویژه عراق شاهد آن هستیم نه یک جنگ و درگیرى سخت که ترشحاتى از فتنه جدیدى است که البته این ‏بار در دامنه ‏اى گسترده ‏تر از ایران اما با هدف جلوگیرى از نفوذ انقلاب اسلامى و بى ‏خاصیت‏سازى هلال شیعى مى ‏باشد که مى ‏رود تا به شیعیان مظلوم بلکه امت اسلامى اعم از شیعه و سنى و نیز هر انسان آزادی خواه تشنه عدالت و معنویت رمقى دوباره داده و در نهایت تقویت بیدارى اسلامى و تحقق آرمان فلسطین که محو اسرائیل این غده سرطانى از پیکره اسلام و مسلمین مى‏ باشد را رقم بزند، از کار بیندازد!
  در این پاره مطلب، بیشتر نگاه ما معطوف به داخل است. طبق ارزیابى ‏ها و شواهد موجود، بنا بود شبکه این فتنه در داخل ایران اسلامى به ‏وسیله گروهک عبدالمالک ریگى و عناصر تربیت ‏یافته توسط شاگردان برخى مکاتب وابسته به عربستان و پاکستان و دلباختگان سلفیت و وهابیت افراطى – که روزى با هدایت آمریکا، انگلیس و صهیونیزم به ‏عنوان طالبان سازماندهى شده و سر در آورده بودند – و شخصیت هاى کاذب ساختگى همچون ملا عمرها و بن ‏لادنها که ادعاى میراث ‏دارى و جانشینى پیامبر اکرم(ص) را داشتند، به جان مسلمانان انداختند و امروز با جریان موازى دیگرى روبه ‏رو هستیم که مدت ‏هاست تدارک دیدند به نام داعش و یا خلافت اسلامى ابوبکر البغدادى این جنایتکار خود فروخت ه‏اى که گویا جز خدمت به اسرائیل و استکبار هنر دیگرى ندارد را به رخ ملت هاى مسلمان و بلکه جهانیان کشانده ‏اند تا از طرفى پشت نقاب دمنشانه و جنایتکارانه ‏اش، رعب و وحشتى اگرچه کاذب بین ملت هاى مسلمان را دامن بزنند، و از طرفى بر طبل اسلام ‏هراسى در دنیا طبق میل خودشان بکوبند!
  یکى از موفقیت هاى شورای عالی امنیت ملی وقت و وزارت اطلاعات دولت قبل که به ‏حق آثار آن ‏را اکنون در جریان این فتنه منطقه ‏اى شاهد آن هستیم، مهار و برخورد با گروهک تروریستى در شرق کشور به سرکردگى عبدالمالک ریگى بود که اگر آن روز هوشمندانه با این گروهک ملحد که بخشى از مأموریت استکبار را در این فتنه بزرگ در محدوده جغرافیاى ایران اسلامى دنبال مى‏ نمود، برخورد نمى‏ گردید، قطعاً ضمن تداوم اقدامات تروریستى آنان، هم ‏اکنون نیز شاهد همراهى با تروریستهاى داعش و گروهک ‏هاى تکفیرى بعثى علیه ملت‏هاى مسلمان منطقه در این جنگ نیابتى بودیم و باید از این ‏بابت قدردان سربازان گمنام امام زمان(عج) و تدبیر و هوشمندى مسؤولان وقت باشیم.
  سؤال اساسى اینجاست که آیا دشمن از ملت ایران دست برداشته است و آیا در تکاپوى گسترش فتنه مرموز جنگهاى نیابتى (قومى، مذهبى و حتى تعارضات و نزاع‏ هاى اجتماعى) و کشاندن دامنه آن به دیگر کشورهاى اسلامى از جمله ایران بزرگ نمى‏ باشد؟ و آیا استراتژى و تاکتیک هاى تهاجم نرم استکبار در برابر ملت ایران چه خواهد بود؟ و آیا بین فتنه منطقه ‏اى استکبار با فتنه‏ هایى از قبیل فتنه ۸۸ در محیط داخل ارتباطى وجود دارد؟ و یا آن‏که برخى تحرکات مرموز در حوزه ‏هاى مختلف سیاسى و فرهنگى جامعه به‏ ویژه فرهنگ عمومى، ترشحاتى از فتنه جدیدى در داخل نمى‏ باشد؟

  انتهای پیام/

  منبع: تسنیم

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 − سه =