گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۴


  معاون سازمان محیط زیست کشور:
  حل مشکل ریزگردها در آبیک نیازمند برنامه جامع است معاون سازمان حفاظت محیط زیست گفت : حل مشکل ریزگردها در شهرستان آبیک نیازمند یک برنامه جامع است.  

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک،کریم شافعی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین اظهار کرد:

  موضوع گرد و غبار در استان قزوین به نسبت استان های دیگراز وضعیت مطلوبتری برخوردار و مناطقی همچون آبیک نیاز به یک برنامه جامع است تا پس از تصویب، اعتبارمورد نیاز آن برای اجرا پرداخت شود.
  وی گفت: برای اجرای برنامه ها در حوزه محیط زیست، مشکل اعتباری وجود ندارد و مسئولان پی گیر برنامه های خود در این حوزه باشند.
  معاون سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه ، پسماند ها را یکی از معضلات محیط زیست دانست و گفت: امسال در بخش پسماند ، مجلس اعتبارات خوبی را تصویب کرده اما هنوز برنامه مناسبی در این زمینه از استان ها به دست ما نرسیده است.

  حبیبی معاون اقتصادی استاندار قزوین هم با اشاره به اثر گذاری سازمان های مردم نهاد در حفاظت از محیط زیست گفت : این سمن ها در سال های اخیر به محیط زیست استان به ویژه در بخش پاک سازی مناطق از آلاینده های دستی مثل زباله ها کمک فراوانی کردند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = شش