گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۹


  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خبر داد:
  افزایش ۱۰۰درصدی سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی قزوین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: رشد 100درصدي واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتي و خدماتي در شهرک‌های صنعتی، نشان از رونق توليد و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در استان قزوين دارد.

  حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳ قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین منعقد شده است.

  وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳ قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری با مساحت ۵/۲۶ هکتار در شهرک‌های صنعتی منعقد شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد صددرصدی داشته است.

  این مسئول با اشاره به نامگذاری سال جدید به نامه حمایت از کالای ایرانی بیان کرد: رشد ۱۰۰درصدی واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌های صنعتی، نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در استان قزوین دارد که این مهم با ارائه مشوقهای جدید برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حمایت از تولید کالای ایرانی با کیفیت و صادرات محور محقق خواهد شد.

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان به تفکیک زمین‌های واگذار شده در هر شهرک و ناحیه صنعتی پرداخت و گفت: شهرک‌های صنعتی کاسپین،خرمدشت، لیا و حکیمیه به ترتیب بیشترین میزان واگذاری‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

  خانپور استقرار صنایع کوچک تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را با توجه به شرایط تقسیط زمین و معافیت‌های مالیاتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مناطق کمتر توسعه یافته و دارا بودن زیرساخت‌های مناسب زیر بنایی (آب، برق، گاز، تلفن، اینترنت، تصفیه خانه) مکانی مناسب جهت تولید کالاهای ایرانی توسط sme ها دانست.

  گفتنی است؛ تاکنون یک هزار ۳۶۶ قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد ۸۶۵ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۲۳ هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده که زمینه اشتغال بالغ بر ۲۵ هزار ۷۰۰ نفر را فراهم نموده است.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 + دو =