گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۲


  مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی قزوین:
  دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان برگزار شد مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین خبرداد: دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

  هادی طاهرخانی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
  وی افزود : با توجه به نامگذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نقش شرکت های دانش بنیان در راستای تولید و حمایت از کالاهای ایرانی، ایجاد فضای مشارکت و همکاری شرکت های صنعتی دانش بنیان با دانشگاه ها، معرفی و نمایش محصولات و توانمندیهای شرکت های دانش بنیان و صنایع نوآور استان قزوین، تبادل اطلاعات بین متخصصین و کارشناسان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.
  طاهرخانی بیان کرد:اقتصاد دانش بنیان  بر پایه تولید و کاربرد دانش و اطلاعات شکل گرفته و سطح بالایی از سرمایه گذاری در آن به ابداع و نوآوری اختصاص می یابد و فناوری های کسب شده با شدت بالایی مصرف  می شوند .
  این مسئول یادآور شد: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۴ هزار مترمربع برپا خواهد شد و محصولات تولیدی و ایده های خلاقانه در مدت سه روز در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.
  طاهرخانی ابراز کرد: برگزاری کارگاههای فن بازار و رویداد استارت آپ ، برگزاری جلسات هم اندیشی و ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات فعالان دانش بنیان و ارائه راهبردهای جهش در این حوزه از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.
  طاهرخانی اضافه کرد: برگزاری این نمایشگاه بستر مناسبی بمنظور معرفی بیشتر شرکت های دانش بنیان است و با تداوم این برنامه ها می توان مردم را با ایده ها و دستاوردهای بومی جوانان کشور بیشتر آشنا کرد.
  این مسئول در پایان یادآور شد: دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
  انتهای پیام/
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × یک = 3