گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۲


  معاون امداد و نجات قزوین خبرداد:
  نجات مصدوم ۵۵ساله در ارتفاعات زیاران/ کشف جسد در کانال آب آبیک معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین اظهار کرد:جسد فرد45ساله ای در روستای جزمه آبیک پس از پنج روز عملیات جست و جو پیدا شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حکمت الله هاشمی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین اظهار کرد:جسد فرد۴۵ساله ای در روستای جزمه آبیک که از روز۱۳فروردین ماه ناپدید شده بود پس از پنج روز عملیات جست و جو و نجات توسط تیم های امداد و نجات این جمعیت، روز جمعه پیدا شد.

  وی افزود: از همان روز اعلام مفقود شدن این فرد، تیم های عملیاتی جست و جو کار خود را برای یافتن وی را آغاز کردند.
  معاون امداد و نجات هلال احمر استان قزوین اضافه کرد:پس از چند روز جست و جو و نیافتن اثری از این فرد، دست آخر عملیات جست و جو در آب آغاز و ساعتی پیش بدون مسدود کردن مسیر آب و خسارت به کشاورزان، جسد وی پیدا و تحویل خانواده اش شد.
  هاشمی تصریح کرد:همچنین در عملیات دیگری امروز جست و جو و نجات مصدوم ۵۵ساله ای نیز در ارتفاعات زیاران آبیک انجام و او که دچار ضایعه نخاعی شده بود به بیمارستانی در کرج منتقل شد.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: یک دستگاه بالگرد برای انتقال این مصدوم به پرواز درآمد ولی به دلیل شرایط بد مکانی فرود آن ممکن نشد و نتوانست مصدوم را سوار نماید به همین دلیل او با وسایل دیگر به بیمارستان انتقال یافت.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج × 6 =