گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۰


  رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین خبرداد
  آغاز توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه/جانمایی ۸ غرفه توزیع میوه در شهرستان آبیک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در راستای تنظیم بازار میوه ایام پایانی سال توزیع میوه از 25 اسفند ماه سال جاری در استان آغاز می شود.

  فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: به منظور تنظیم بازار میوه شب عید و کنترل قیمت بازار و همچنین رفاه حال شهروندان استان توزیع میوه از ۲۵ اسفند ماه در سطح شهرستان‌های استان و از ۲۶ اسفند ماه سال جاری در شهر قزوین اجرا می‌شود.

  وی ادامه داد: در حال حاضر ۸۷ غرفه در سطح استان میوه شب عید مردم استان را توزیع می‌کنند.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: از این تعداد غرفه، ۳۸ غرفه در سطح شهرستان قزوین و حومه، هشت غرفه در آبیک، هفت غرفه در آوج، ۱۰ غرفه در بویین‌زهرا، ۱۳ غرفه در البرز و ۱۱ غرفه در شهرستان تاکستان جانمایی شده است.

  به گفته خمسه، سیب سفید و قرمز با قیمت دو هزار و ۵۰۰ تومان و پرتقال با قیمت یک هزار و ۸۰۰ تومان در سطح استان عرضه و توزیع می‌شود.

  این مسؤول با اشاره به اینکه امسال یک هزار تن پرتقال و ۵۰۰ تن سیب برای شب عید در سردخانه های استان ذخیره‌سازی شده است، گفت: میوه به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: شهروندان استان برای تهیه میوه مورد نیاز خود می‌توانند به غرفه‌های جانمایی شده در سطح استان که با نصب بنر مشخص شده، مراجعه کنند.

  خمسه یادآور شد: به منظور حمایت از مصرف‌کننده در زمان خرید محصول وزن سبدهای میوه از کل وزن میوه کسر می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: بازرسان ویژه سازمان جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، تعاون روستایی و تعزیرات حکومتی از ابتدای اجرای طرح بر نحوه توزیع میوه ایام پایانی سال نظارت دارند.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از شهروندان استان خواست: در صورت بروز هرگونه مشکل در نحوه توزیع و قیمت می‌توانند با شماره ۱۲۴ تماس حاصل کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − = یک