گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۶


  در کارگروه پسماند مطرح شد؛
  احداث و راه‌اندازی فاز دوم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک تسریع در احداث و راه‌اندازی فاز دوم سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین را از اهم مصوبات جلسه کارگروه پسماند ذکر کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، جلسه کارگروه پسماند شهرستان آبیک ظهر امروز  در سالن جلسات فرمانداری آبیک با حضور مسئولان  این شهرستان برگزار شد.

  در این جلسه پیرامون معضلات ناشی از عدم مدیریت پسماندهای شهری، صنعتی، کشاورزی و عفونی مطالبی به فرماندار و مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبیک ارائه شد.

  محمد ایران‌نژاد سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک در حاشیه این جلسه اظهار کرد: تشریح انواع پسماندها آثار سوء آن‌ها بر محیط زیست منطقه و موضوعاتی در خصوص معضلات، مشکلات پسماندها، پساب‌های شهری و صنعتی و عواقب و تأثیرات آن‌ها بر سلامت افراد و تهدیدات علیه بهداشت در جلسه مطرح شد.

  وی ادامه داد: در این جلسه فرماندار آبیک به اهمیت حفاظت از محیط زیست و اولویت دولت در حوزه محیط زیست و توجه به موضوعات محیط زیست را حوزه اقتصاد صنعت، و اجتماع اشاره و تأکید کرد وسپس اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را اعلام و پس از بحث تبادل نظر به شرح ذیل اتخاذ تصمیم شد.

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک تسریع در احداث و راه‌اندازی فاز دوم سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین و رفع مشکل مربوط به پساب ماندآب شده در ورودی شهرک یاد شده و حاشیه اتوبان آبیک – قزوین و پاکسازی حاشیه اتوبان به لحاظ واقع بودن آن در طرح مسیر سبز و ساحل پاک توسط ارگان‌های ذیربط و دهیاران و مدیران مجتمع‌های بین‌راهی و غرس نهال در حاشیه مجتمع‌های بین‌راهی و فنس‌کشی ایستگاه موقت زباله‌های شهر آبیک و تفکیک زباله از مبدأ در سال آتی توسط شهرداری آبیک را از اهم مصوبات این جلسه ذکر کرد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × یک = 1