گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۰


  در شهرستان آبیک؛
  دستگاه‌های برتر در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب معرفی شدند ۶ دستگاه برتر در زمینه رعایت حقوق شهروندی و حجاب وعفاف در شهرستان آبیک معرفی شدند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، جلسه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب ظهر امروز(دوشنبه) با حضور سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک، بخشداران بخش مرکزی و خاکعلی و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبیک در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  در این جلسه دستگاه‌های برتر در زمینه رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب و همچنین دستگاه‌های برتر خدمات رسان در شهرستان آبیک معرفی شدند.

  اداره بهزیستی، اداره آب و فاضلاب شهری و اداره مالیات شهرستان آبیک  در زمینه رعایت حقوق شهروندی در سال جاری کسب کردند.
  همچنین اداره برق، سپاه ناحیه امام صادق(ع) و جهاد کشاورزی شهرستان آبیک  در زمینه رعایت حجاب و عفاف در سال جاری در این شهرستان معرفی شدند.
  سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک در این جلسه اظهار کرد: این تعداد دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف بر اساس شاخص های اعلام شده و دستورالعمل های اجرایی در سطح ملی شناسایی و معرفی شدند.
  وی افزود: ۹ محور اساسی برای معرفی و شناسایی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی اعلام شده که این نهادها بر اساس این شاخص ها به عنوان ادارات برتر شناخته شدند.
  حسینی خاطرنشان کرد: برپایی میز خدمت، آموزش کارکنان ، الکترونیکی کردن سیستم های خدمات رسانی، تبلیغات محیطی، تشویق کارکنان موفق وحضور در متن مردم از جمله این شاخص ها برای ارزیابی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهورندی است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − شش = 1