گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۵


  کارشناس خانواده:
  خانواده هدف اصلی هجمه‌های فرهنگی دشمن است کارشناس مسائل خانواده با تاکید بر این که خانواده، هدف اصلی هجمه‌های فرهنگی دشمن است، گفت: ماهواره و فضای مجازی دو ابزار اصلی دشمن برای رسیدن به این هدف است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حجت الاسلام محمد محمد حسینی کارشناس مسائل خانواده ظهر امروز در جمع والدین طلاب مدرسه علمیه زینبیه خواهران شهرستان آبیک اظهار کرد: خانواده ها باید فرزندان خود را از طریق تربیت صحیح، با احکام اسلامی و مسائل دینی آشنا کرده و نقشه شوم دشمن برای به ابتذال کشیدن جامعه اسلامی را خنثی کنند.

  وی افزود:  حرکت در مسیر دین با رعایت حدود و احکام الهی امکان پذیر است و باید در طول زندگی فردی و اجتماعی خطوط قرمز جامعه اسلامی مورد توجه قرار گیرد.

  کارشناس مسائل خانواده تصریح کرد: دشمن از طریق جنگ نرم با سلاح شبکه های مجازی و شبکه های ماهواره ای در پی ایجاد شبهه در دین و انحراف نسل جوان از ارزش های اسلامی است.

  حسینی اضافه کرد: دشمنان از طریق شبکه های ماهواره ای در پی اجرایی نمودن اهداف شوم و پلید خود برای شکستن حریم خانواده ها هستند تا با این شیوه مانع اعتلای  کشور گردند.

  وی بیان کرد: با توجه به اینکه در کشورهای اروپایی برای تخریب جایگاه خانواده تلاش هایی صورت گرفت، در حال حاضر آنان به اشتباه خود پی برده اند و تلاش می کنند تا بنیان خانواده های خود را محکم سازند، زیرا هر جنایتی از انسان بی هویت سر می زند.

  استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: خانواده، هدف اصلی هجمه‌های فرهنگی دشمن است؛ ماهواره و فضای مجازی نیز دو ابزار اصلی آنان برای رسیدن به این هدف است و متأسفانه آمار بالای طلاق، افزایش سن ازدواج و عدم تمایل جوانان برای تشکیل خانواده بیانگر موفقیت دشمن در این عرصه است.

   حسینی با تاکید بر این که باید احساس مسئولیت کرد و به خانواده ها بیشتر توجه کنیم، چرا که دشمنان بعد از شکست در عرصه های مختلف، به دنبال تخریب بنیان خانواده ها هستند، تصریح کرد: عامل حفظ حجاب، غیرت مرد و حیای زن است و اگر حجاب و پوشش در جامعه‌ای کمرنگ شود، باید گفت که جامعه در حال انحراف است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × چهار = 36