گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۷


  رئیس دامپزشکی آبیک خبرداد:
  تشدید نظارتهای بهداشتی دامپزشکی آبیک در ایام پایانی سال رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک گفت: گشت مشترک این اداره با ادارات شبکه بهداشت،صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و اداره تبلیغات اسلامی انجام می‌شود.

  مرتضی یعقوبی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک با اشاره به طرح گشت مشترک اداره دامپزشکی اظهار کرد: طرح گشت مشترک دامپزشکی با همکاری شبکه بهداشت، اداره صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و اداره تبلیغات اسلامی برای بازدید از مراکز خدمات رفاهی جاده ای سطح شهرستان اجرا می‌شود.
  وی گفت: این گشت مشترک در ایام پایانی سال و نوروز در راستای تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی بر مراکز اقامتی و رفاهی و رستوران‌ها برگزار می‌شود.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک  هدف دامپزشکی از انجام این گشت مشترک را برخورد با مراکز متخلف عرضه فرآورده‌های خام دامی عنوان کرد و افزود: این اقدامات در راستای ارتقای سطح بهداشت و سلامت مردم انجام می‌شود که در این گشت واحدهای مراکز خدمات رفاهی در نقاط مختلف شهرستان مورد بازدید قرار می‌گیرد.

  یعقوبی اعلام کرد: تشدید اقدامات نظارتی با برنامه‌ریزی انجام شده و با متخلفان برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد.

   رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک در پایان از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از طریق شماره چهار رقمی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ به دامپزشکی اطلاع‌رسانی کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 − = پنج