گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۸


  رئیس اداره دامپزشکی آبیک:
  بیش از ۴۰۰کیلوگرم آلایش مرغ غیر بهداشتی در آبیک کشف شد رییس اداره دامپزشکی آبیک از کشف و معدوم سازی 400 کیلوگرم آلایش مرغ غیر قابل مصرف در این شهرستان خبر داد.

  مرتضی یعقوبی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: بیش از ۴۰۰کیلوگرم آلایش خوراکی طیور(جگر) غیربهداشتی و فاسد در یکی از شرکتهای تولیدی این شهرستان کشف و معدوم سازی شد.
  وی بیان کرد: کارشناسان اداره دامپزشکی این شهرستان در بازرسی از یکی از مراکز تولیدی مقدار ۴۰۰ کیلوگرم جگر منجمد را به دلیل انقضا تاریخ مصرف و فساد محموله معدوم کردند.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک تصریح کرد: نظارت بر سلامت فرآورده های خام دامی و صحت عرضه آن به بازار مصرف از اهم وظایف اداره دامپزشکی است که به دلیل ارتباط مستقیم با سلامت مردم و آحاد جامعه با حساسیت ویژه ، این مهم پیگیری و اجرا می شود.

  یعقوبی در پایان به نقش شهروندان در همکاری با اداره دامپزشکی شهرستان برای ارتقاء سطح بهداشت مراکز عرضه اشاره کرد و از مردم خواست که در صورت مشاهده هر گونه تخلف در مراکز تولید ، توزیع وعرضه فرآورده های خام دامی مراتب را از طریق شماره ۴ رقمی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ به اداره دامپزشکی اطلاع دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی گردد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 × چهار =