گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۵


  رئیس اداره دامپزشکی آبیک خبر داد:
  معرفی یک واحد مرغداری غیرمجاز به مراجع قضایی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک گفت: یک واحد مراغداری تخمگذار در این شهرستان به دلیل جوجه‌ریزی غیرمجاز و نداشتن پروانه بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شد.

  مرتضی یعقوبی، رییس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: یک واحد مرغداری تخمگذار در شهرستان آبیک به دلیل جوجه ریزی غیرمجاز و نداشتن پروانه بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شد.
  وی افزود: با توجه به گزارش‌های واصله به دامپزشکی شهرستان آبیک، در خصوص وجود یک واحد غیرمجاز مرغ تخمگذار تجاری در این شهرستان، کارشناسان اداره به محل عزیمت کرده و نسبت به بررسی موضوع اقدام کردند و پس از تنظیم صورت‌جلسه، نمونه‌برداری برای انجام آزمایش‌های مربوطه انجام شد.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک تصریح کرد: جوجه‌ریزی در مرغداری‌های فاقد پروانه بهداشتی می‌تواند موجب اشاعه بیماری در منطقه شده و سلامت شهروندان را تهدید کند.

  یعقوبی در پایان یادآور شد: واحدهای مرغداری تنها با نظارت کارشناسان دامپزشکی، أخذ مجوزهای بهداشتی شبکه دامپزشکی و با هماهنگی اتحادیه مرغداران می‌توانند جوجه‌ریزی کنند و در غیر این صورت از فعالیت آن‌ها جلوگیری می‌شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − دو = 7