گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۰


  مدیر کل تعزیرات حکومتی استان:
  شعبه سیار تعزیرات حکومتی درآبیک مستقر شد مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: شعبه سیار تعزیرات حکومتی برای بررسی پرونده‌های واحد‌های صنفی متخلف آبیک در فرمانداری این شهرستان مستقر شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک؛ محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به استقرار شعبه سیار تعزیرات حکومتی در  آبیک اظهار کرد: این شعبه هفته‌ای یک بار با استقرار در فرمانداری شهرستان آبیک، به پرونده‌ها رسیدگی می‌کند که احتمال دارد به چند روز در هفته افزایش یابد.

  وی با اشاره به هدف از اجرای این طرح عنوان کرد: هدف از اجرای این طرح  تکریم ارباب رجوع، ایجاد رضایت مردم، رسیدگی به پرونده‌ها در کمترین زمان ممکن و سهولت در کار مردم و اصناف بیان کرد.

  احمدی  با اشاره به تخلفات واحد‌های صنفی بیان کرد:اگر واحد صنفی، تخلفش را برای بار دوم و سوم تکرار کند، تعطیل و بر سردر آن پلاکارد نصب می‌شود.

  مدیر کل تعزیرات حکومتی استان از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا داشتن شکایت و مشکل می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ و یا سامانه ۱۳۵ تماس حاصل کنند.

  لازم به ذکر است؛به لحاظ ضرورت کنترل دولت بر امور اقتصادی و لزوم هماهنگی مراجع قیمت گذاری و توزیع کالا و خدمات و اجرای مقررات و ضوابط مربوط به آن تعزیرات حکومتی به عنوان یک مرجع اختصاصی رسیدگی به تخلفات اقتصادی تحت نظارت دادگستری فعالیت می‌کند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 + چهار =