گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵


  رییس کمسیون اصل نود:
  حضور همیشه درصحنه مردم رمز تداوم انقلاب اسلامی است رییس کمسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی گفت:رمز پیروزی و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران 3 رکن ایمان و اعتقاد به مبانی دین مبین اسلام محمدی، رهبری‌‌های داهیانه امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری و حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، داود محمدی رییس کمسیون اصل نود مجلس و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک پیش از ظهر امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شهرستان آبیک ضمن قدردانی از حضور پرشور و انقلابی مردم آبیک اظهار کرد: وقتی مسیرنورانی انقلاب را از سال ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷ و بعد از آن تا کنون مرور می‌کنیم، انقلاب اسلامی ایران خطرات، حوادث و گردنه‌های مختلفی را پشت سر گذاشته است.

  وی افزود: امروز نهال کوچک و نوپای سال ۱۳۴۲ به درختی تنومند تبدیل شده است که در تند باد حوادث هیچگونه آسیبی به آن نمی‌رسد، مبدل شده است.

  رییس کمسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این قدرت و استقلال کشور را مدیون حضور پرشور مردم در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی هستیم.

  محمدی بیان کرد: همزمان با پیروزی انقلاب جنگ نابرابری را بر ملت ایران تحمیل کردند، فقط کشور عراق با ایران نجنگید بلکه ۴۰ کشوردنیا در مقابل انقلاب اسلامی ایران صف آرایی کردند.

  وی افزود: توطئه‌های دشمن بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی شروع شد از غائله کردستان گرفته تا ترور بزرگان و دانشمندان کشور و همچنان نیز ادامه دارد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک ادامه داد: اگر بینش، بصیرت، همدلی و وحدت این ملت نبود قطعا منتهی به شکست نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شد.

  وی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) اذعان کرد: امام راحل فرمودند:” نمونه این مردم را در صدر اسلام نداشته‌ایم” ملت ایران با وجود تمام کاستی‌ها، کمبودها، مشکلات و نارسایی‌های که وجود دارد اما زمانی که بحث نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح می‌شود مردم شکوهمند و مانند سیل خروشان در عرصه حضور دارند.

  این مسئول ابراز کرد: ملت ایران با بیشن و بصیرت و حضور شکوهمندانه خود در تمامی عرصه‌ها توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

  وی افزود: رمز پیروزی و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران ۳ رکن ایمان و اعتقاد به مبانی دین مبین اسلام محمدی، رهبری‌‌های داهیانه امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری و حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب است.

  رییس کمسیون اصل نود با بیان اینکه معاندان نظام درصدد براندازی نظام هستند، تاکید کرد: خوابشان دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تعبیر نمی‌شود و آن را به گور خواهند برد.

  وی با اشاره به پروژه‌های شاخص استان قزوین عنوان کرد: راه‌آهن قزوین به رشت ۹۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طی سه تا چهار ماه آینده افتتاح می‌شود همچنین

   دو خطه شدن ریل خط راه ان  قزوین به زنجان و قزوین به تهران هم  ۵۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  محمدی با اشاره به تصویب افزایش اعتبار حقوق بازنشستگان اظهار کرد: برای تامین حقوق بازنشستگان یک هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه پیش‌بینی شده بود که با بازگرداندن آن به دو هزار میلیارد تومان رسید اما باز هم در کمیسیون تلفیق این موضوع بین مجلس و دولت در دست بررسی قرار دارد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب هوشمندانه و به عنوان کارشناس سیاسی جهان با تصمیمات به هنگام کشور را بیمه کرده است.

  انتهای پیام/

   

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 × هشت =