گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۰


  با حضور گسترده مردم صورت گرفت؛
  راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن/ نمایش وحدت در جشن ۴۰ سالگی انقلاب مردم انقلابی آبیک با حضوری باشکوه و گسترده در راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۲۲ بهمن، بار دیگر حماسه‌ای وصف‌ناپذیر را رقم زدند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک؛ راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان آبیک با حضور امت حزب‌الله آغاز شد. امروز مردم آبیک دوشادوش تمام ایران اسلامی چله انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند.

  مردم آبیک با حضور در مسیرهای اختصاصی راهپیمایی ۲۲ بهمن، فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

  راهپیمایی مردم آبیک از  خیابان شهرداری شروع و به بلوار طالقانی مقابل کمیته امداد امام خمینی(ره) ختم می‌شود که هم اکنون خیل جمعیت در این مسیر دیده می‌شود.

  مردم مومن و انقلابی گلستان اعم از پیر و جوان، زن و مرد، شیعه و سنی، روحانی و بازاری، نظامی و فرهنگی، ایثارگر و خانواده شهید، کارمند و کارگر بار دیگر به صحنه آمده‌اند تا با فریادهای استکبارستیز خود تجدیدعهد با آرمان‌های امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را به رخ جهانیان بکشانند، در دست هر کدام از آن‌ها پلاکاردهایی با شعارهای”لبیک یا امام”، “فدائیان رهبریم”   قرار دارد و قسمتی دیگر از جمعیت نیز شعارهایی علیه حرکات خصمانه دولت‌های غربی و آمریکا سر می‌دهند.

  گفتنی است،سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در آبیک داود محمدی نماینده مردم قزوین االبرز و آبیک در مجلس و رییس کمسیون اصل نود  است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  4 − یک =