گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۷


  رئیس پلیس راهور آبیک اعلام کرد
  ممنوعیت تردد خودرویی در مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن رئیس پلیس راهور شهرستان آبیک اعلام کرد: تردد خودروها تا ساعت ۷صبح فردا در مسیرها امکان پذیر است و از این ساعت به بعد تا اتمام راهپیمایی امکان تردد وجود ندارد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، سروان علیرضا اوسطی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان آبیک در خصوص محدودیت‌های ترافیکی شهر آبیک در راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار کرد: از ساعت ۱۲ امشب نیروهای راهور ناجا نسبت به پاکسازی و توقف خودروها در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اقدام خواهد کرد.

  وی افزود: از ساکنین و کسبه های محترم تقاضا داریم در مسیرهای اعلام شده برای راه‌پیمایی از پارک خودروهای خود جدا خودداری نمایند و در نظم بخشی به این حماسه ملی کمال همکاری را با عوامل پلیس راهور داشته باشند

  رئیس پلیس راهور شهرستان آبیک اعلام کرد: تردد خودروها تا ساعت ۷صبح فردا در مسیرها امکان پذیر است و از این ساعت به بعد تا اتمام راهپیمایی امکان تردد وجود ندارد.

  اوسطی خاطرنشان کرد: هیچگونه وسیله نقلیه موتورسیکلت ،خودرو و دوچرخه حق تردد از مسیر راهپیمایی را ندارند.
  گفتنی است؛ مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهر آبیک از خیابان شهرداری حوزه ثارالله آغاز خواهد شد و به سمت بلوار آیت الله طالقانیحرکت خواهند همچنین محل تجمع اول مطهری روبروی کمیته امداد حضرت امام راحل است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 8 = پانزده