گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۸


  باصدور بیانیه ای صورت گرفت؛
  دعوت شورای رسانه آبیک برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شورای رسانه شهرستان آبیک با صدور بیانیه ای از مردم فهیم آبیکبرای حضور گسترده در راهپیمایی سال روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دعوت کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، شورای رسانه شهرستان آبیک با صدور بیانیه ای از مردم فهیم آبیکبرای حضور گسترده در راهپیمایی سال روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دعوت کرد.

  متن این پیام به شرح زیر است: امروز در حالی مردم در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی یک ۲۲ بهمن دیگر را تجربه می کنند که ایران در سایه هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری یکی از امن ترین کشور های منطقه و جهان به شمار می رود و در مسیر تعالی و توسعه متوازن قرار دارد.

  این امر با همت، وحدت و همدلی آحاد ملت شریف ایران فراهم شده و این ۲۲ بهمن از چند جهت با سال‌های قبل متفاوت بوده که هم به دلایل خارجی و هم داخلی، معنادار شده است.

  بی تردید انقلاب اسلامی جنبشی عظیم و مردمی در مناسبات سیاسی جهان معاصر بود که ملتی ستمدیده توانست با ندای حق طلبی امام راحل و به تاسی از سیره سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در مقابل ظلم و فساد رژیمی وابسته به پا خیزد و ثمره این حرکت بی نظیر، تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باشد.

  انقلابی که سناریوهای دشمن را با شکست مواجه کرده و همین امر سبب شده امروز ایران به قدرت بزرگ منطقه‌ای و بلکه جهانی تبدیل شود، به همین علت تلاش‌های فراوانی از ناحیه دشمنان ۳۹ ساله جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد تا وانمود کنند ،مردم از آن رویگردان شده‌اند به نحوی که طی ماه‌های اخیر به سرعت در حال تبلیغ این هدف خود هستند و رسانه‌های آن‌ها در این ارتباط جو روانی ایجاد کرده‌اند تا فضایی را در افکار عمومی داخل و خارج به نفع خود پدید آورند.

  از سویی دیگر،  در داخل کشورمان نیز فشارهایی که از ناحیه اقتصادی بر مردم تحمیل شده است موجب شده که مردم به دلیل برخی مفاسد و تبعیض‌ها، اعتراض‌ها و گلایه‌هایی داشته باشند که دشمنان انقلاب سعی کردند از این اعتراض و ناراحتی مردم که بخشی از آن به واسطه کم کاری مسؤولان و بخشی هم به دلیل وارد کردن تحریم‌ها است را به گونه‌ای القا کنند که این اعتراض‌ها به اصل انقلاب و نظام است، نه به برخی ناکارآمدی‌ها و رسانه‌های بیگانه به شدت در حال تبلیغ هستند که به دنیا اعلام کنند مردم ایران نسبت به ارزش‌های انقلاب و اهداف آن رویگردان شده و نسبت به انقلاب بی‌تفاوت هستند.

  اما راهپیمایی ۲۲ بهمن که همیشه به عنوان یک نماد بیعت مردم با انقلاب شناخته می‌شده، امسال بروز و ظهور فوق‌العاده‌ای پیدا خواهد کرد و آنگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند«از آن ۲۲ بهمن های تماشایی می‌شود».

  حضور با شکوه مردم می‌تواند بیش از سال‌های گذشته برای کشور و انقلاب نافع باشد و ضمن مایوس نمودن دشمنان، زمینه‌ رشد، رفاه و امنیت بیشتر کشور را فراهم آورد و از سوی دیگر احساس مسئولیت بیشترمسئولان برای اهتمام جهت رفع مشکلات و مطالبات به حق مردمی که گلایه های اقتصادی دارند را نیز در پی داشته و متذکر شود.

  شورای رسانه شهرستان آبیک با دعوت از آحاد ملت شریف این شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، تاکید دارد، امسال با توجه به شرایطی که گفته شد حضور مردم می‌تواند پیامدهای بسیاری از جمله انسجام ملی، وحدت ملی، تولید امنیت و مأیوس کردن دشمن و احساس مسئولیت بیشتر مسؤولان را به همراه داشته باشد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 − سه =